Przecier

Przecier we śnie symbolizuje dobre zdrowie, harmonijne relacji rodzinne oraz umiłowanie dla czasu spędzonego na łonie natury. Sennik zdradza, iż przecier jest również oznaką życiowego zamieszania oraz poczucia zdezorientowania. Pragniesz dokładnie poznać na czym stoisz lecz nie jesteś w stanie się tego w prosty sposób dowiedzieć.

Znaczenie snu – przecier:

Jeśli we śnie przyrządzasz przecier oznacza to, że zaskoczysz wszystkich wprowadzeniem niepotrzebnego zamieszania. I choć miałeś inne intencje, efekt końcowy może okazać się dla Ciebie mało korzystny. Istnieje również szansa na to, że coś, czego wcześniej nienawidziłeś, stanie się dla Ciebie dodatkowym źródłem dochodu.

Jeśli śnisz, że wyrzucasz przecier do kosza wówczas jest to znak, że odrzucisz pewien drobny prezent od osoby, z którą jesteś w dobrych stosunkach gdyż potraktujesz go jako prowokację.

Sen o jedzeniu przecieru świadczy o pozytywnym nastawieniu do życia oraz chęci do nieustannego obcowania i życia na łonie natury. Najprawdopodobniej brakuje Ci bliskiego kontaktu z przyrodą, być może wolny czas spędzasz przy komputerze lub w miejskiej aglomeracji.

Przecier z cukinii bądź dyni to znak, że Twój wysiłek zacznie wreszcie się opłacać. Praca nad pewnym projektem sprawiła, że zacząłeś tracić nadzieję na rezultaty. Twoja cierpliwość sprawi jednak, że wkrótce będziesz mógł cieszyć się owocami swojej pracy.

Sennik przecier pomidorowy:

Przecier pomidorowy w marzeniach sennych oznacza, że będziesz mógł się zrelaksować, gdy tylko zdasz sobie sprawę, że zdrowie Twoich bliskich jest w dobrym stanie.

Jedzenie przecieru pomidorowego ze słoika to zapowiedź, że uszczęśliwisz swoich bliskich wykonując w ich kierunku bardzo miły gest. Będą oni dumni z osiągniętych przez Ciebie sukcesów i być może nawet zorganizują jakąś uroczystość na Twoją cześć.

Gdy we śnie dodajesz przecier pomidorowy do zupy oznacza to, że w przyszłości ktoś oskarży Cię o egoizm i stawianie siebie na pierwszym miejscu. Zdaniem niektórych taki układ bardzo Ci odpowiada więc wszelkie pojednania oraz chodzenie na kompromisy raczej nie będą możliwe.