Pojemnik

Pojemnik we śnie wskazuje na liczne tajemnice, ukryte cele oraz motywy w życiu śniącego, może również zapowiadać strach przed nieznanym. Sennik tłumaczy, ze pojemnik wiąże się także z niestabilnymi emocjami oraz próbą pozbycia się złych uczuć z codziennego życia. Sen o pojemniku może również oznaczać, że próbujesz ukryć pewne informacje przed światem, które są dla Ciebie bardzo ważne.

Znaczenie snu o pojemniku:

Jeśli śnisz, że pakujesz coś do pojemnika jest to znak, że pozostawisz wreszcie swoje przykre doświadczenia za sobą. Pogodzisz się z własnym losem oraz nawiążesz pozytywne relacje z innymi ludźmi.

Pojemnik na pieczywo w marzeniach sennych jest symbolem otwartego serca oraz wyrazem pragnienia współdzielenia się z innymi swoją. Kojarzy się z zachowaniem świeżości, wigoru i energii.

Pojemnik na żywność we śnie zwykle wieszczy niezapowiedzianych gości, spędzanie czasu poza domem oraz podróże pełne wrażeń. Twój codzienny cykl dnia ulegnie niespotykanym zmianom przez co zaczniesz nieco inaczej funkcjonować niż dotychczas.

Pojemnik na odpady to według sennika znak, że zaczniesz porządkować w życiu panujący w nim chaos a także zaczniesz wyznaczać sobie życiowe priorytety. Uda Ci się także oddzielić to, co w Twoim życiu najważniejsze od mniej istotnych problemów.

Jeśli śnisz, że Twój pojemnik ma inna osoba, wówczas sen wskazuje na potrzebę nawiązania bliższych relacji z ludźmi, których spotykasz na co dzień. Zostaniesz nawet poproszony o przyłączenie się do popełnienia złego czynu zbiorowego, jednak opamiętasz się w porę i nie dasz się wmanewrować.

Nieszczelny pojemnik jest w marzeniach sennych oznaką, że będziesz obwiniany przez innych za czyny, których nie popełniłeś. Jeśli nie zaczniesz się bronić w porę zawsze będziesz wykorzystywany i traktowany przez innych jak kozioł ofiarny.

Plastikowy pojemnik oznacza w snach, że planujesz wykonać pewne zadania w swoim życiu na skróty, z pominięciem najważniejszych etapów działania. Twoja domeną od pewnego czasu stało się wykonywanie codziennych czynności coraz najszybciej z widocznymi ubytkami na jakości.

Co oznacza we śnie ciężki pojemnik:

Ciężki pojemnik w marzeniach sennych oznacza, że człowiek bliski Twemu sercu nie jest prawdomówny oraz powstrzymuje Cię przed osiągnięciem szczytnych celów w życiu. Jeśli chcesz wyjść z tej sytuacji bez szwanku powinieneś jak najszybciej odciąć żywiciela od wodopoju i nie dać się dalej wciągać w jakiekolwiek niewygodne i sporne kwestie.

Sen o otwartym pojemniku:

Otwarty pojemnik we śnie świadczy o tym, że jeszcze możesz wiele zrobić, aby odwrócić bieg spraw, które przestały toczyć się po Twojej myśli.

Otwieranie pojemnika według doniesień z wielu znanych senników stanowi zapowiedź, że w przyszłości osiągniesz nieplanowane bogactwo bądź zaczniesz odbywać dalekie podróże, które zapewnią Ci wiele szczęścia i radości. Jeśli po otwarciu pojemnik jest pusty może to oznaczać, że w przyszłości spotkasz się z niewielkim rozczarowaniem.

Co oznacza sen o zamkniętym pojemniku:

Zamykanie pojemnika we śnie wieszczy zakończenie spraw, którym poświęciłeś w przeszłości wiele cennego czasu. Zamkniesz raz na zawsze wszystko to, co do tej pory ciągnęło się w nieskończoność. Sen o zamkniętym pojemniku może również oznaczać, że nie będzie już mógł powrócić do odwołania decyzji, które już zapadły.

Zobacz także:

  • Matura
  • Etui
  • Karuzela