Podsłuchiwać

  Sen najczęściej zapowiada nadejście złych wiadomości. Alternatywnie wskazuje na pewną sytuację, w której zostaliśmy pominięci lub zostały przed nami ukryte ważne informacje. Podsłuchiwanie kogoś najczęściej odzwierciedla wścibską naturę śniącego, może także zwiastować pewną sytuację, w której będziesz czuł się zagrożony.
  Jeśli przypadkowo podsłuchujesz czyjąś rozmowę, wówczas przyjdzie Ci się tłumaczyć ze swojego niestosownego zachowania. Pamiętaj, że czasami warto dać innym satysfakcję i w porę przyznać się do popełnionych błędów.
  Gdy ktoś nakrywa Cię podczas podsłuchiwania jest to zapowiedź, że przez przypadek ujawnisz czyjąś tajemnicę, przez co narobisz sobie niepotrzebnych kłopotów.
  Gdy podsłuchując słyszysz swoje imię jest to znak, że uzyskasz pomoc z nieoczekiwanego źródła.
  Jeśli ktoś Cię podsłuchuje to znak, że będziesz trzymać kogoś w niepewności. Nie irytuj się zmiennością nastrojów, postaraj się lepiej spojrzeć na wszystko bardziej obiektywnie niż zwykle.
  Podsłuchiwanie przez drzwi stanowi zapowiedź, że w nieuczciwy sposób zdobędziesz cenne informacje, których nie będziesz potem mógł ponownie wykorzystać.
  Podsłuchiwanie przez okno to znak, że stracisz zaufanie do bliskiej osoby a ponowne odbudowanie go będzie prawie niemożliwe. W kontaktach międzyludzkich przyda Ci się teraz odrobina opanowania i dyplomacji.
  Przyłapanie kogoś na podsłuchiwaniu zwykle przestrzega przed kłótnią, która może z czasem zapoczątkować trwałą wrogość.

Zobacz także:

 • Pantofle
 • Chór
 • Proca