Płyn

  Płyn według tego, co zawiera sennik może być interpretowany w różny sposób. Zwykle symbolizuje potrzebę oczyszczenia się z codziennych problemów, zmartwień i trosk. W innym znaczeniu sen może sygnalizować potrzebę skorzystania z nadarzających się okazji, które bardzo szybko mogą bezpowrotnie przepaść. Sennik tłumaczy, że płyn oznacza, że odczuwasz pragnienie podejmowania bardziej trafnych decyzji życiowych oraz jaśniejszego myślenia. Być może masz wrażenie, że Twoje podejście do wielu spraw oraz obecny tok myślenia z czasem nieco zwolniły bądź pogorszyły się z powodu licznych czynników zewnętrznych. Płyn w snach stanowi także próbę powrotu do przeszłości w celu głębszego uduchowienia oraz oczyszczenia się.
  Płyn do płukania lub prania tkanin w snach stanowi zapowiedź niechlubnego zaangażowania się w podejrzane przedsięwzięcia innych ludzi. Zanim zaczniesz mieszać się w cudze sprawy zastanów się dwa razy czy na pewno warto.
  Płyn do mycia naczyń w senniku jest wyrazem znudzenia codzienną rutyną. Twoje zaangażowanie w sprawy, które były dla Ciebie ważne z czasem będzie opadać. Jeśli nie chcesz popaść w całkowity marazm, zastanów się jak urozmaicić sobie życie, aby nie było ono tak szare i monotonne jak dotąd.
  Płyn do mycia szyb zwiastuje w snach, że wykonasz pracę, która zostanie przez kogoś doceniona. Warto zwrócić uwagę, że sen jest oznaką potrzeby uporządkowania swojej osobistej przestrzeni. Może tu chodzić o miejsce pracy bądź strefę domową.
  Płyn lugola to znak, że próbujesz zrzucić ze swoich barków szereg zmartwień i odwiecznych bolączek. Może to dotyczyć konfliktów, które toczysz z bliskimi bądź skrywanych dolegliwości zdrowotnych.
  Płyn hamulcowy w marzeniach sennych wróży okres pełen emocji, w którym podejmiesz szereg nieprzemyślanych decyzji, zapowiada walkę o realizację życiowych planów.
  Płyn chłodniczy w snach oznacza, że musisz teraz bardziej panować nad swoimi emocjami. Lepiej hamuj swoje zapędy i żądze, bo wkrótce możesz mocno pożałować nieprzemyślanych decyzji podejmowanych w pośpiechu.
  Płyn do higieny intymnej jest oznak wstydu z powodu własnych przypadłości. Może to być spowodowane brakiem komfortu w sprawach uczuciowych.
  Płyn micelarny w różnych sennikach wskazuje na poprawę relacji ze współpracownikami. Drobne problemy, które pojawią się na Twojej drodze do celu szybko przeminą.
  Płyn do płukania jamy ustnej stanowi w senniku ostrzeżenie przed pomówieniami i obmową. W twoim najbliższym otoczeniu pojawi się osoba, która wprowadzi do Twojego życia całkowity chaos i dezinformację. To od Ciebie będzie zależało czy wejdzie ona z butami do Twojego życia.
  Płyn do podłogi to znak, że najwyższy czas, aby zadbać ponownie o rzeczy, które wymagają Twojej uwagi.
  Płyn do dezynfekcji w snach jest oznaką problemów wyższej rangi, na które śniący nie ma wpływu. Być może martwisz się o swoje zdrowie bądź zdrowie swych bliskich. Uważaj, bo zbyt duże zafiksowanie się na temat higieny może wyrządzić Ci wielką krzywdę.

Zobacz także:

 • Leczyć
 • Zodiak
 • Kontrola