Pióropusz

Sen o pióropuszu, czyli nakryciu głowy rdzennych Amerykanów reprezentuję ludzką postawę skupioną na twardym staniu na ziemi. Sennik tłumaczy, że celowo nigdy nie należy zmieniać swojej postawy ani też uświadamiać innym, że z błahych powodów się ugniesz. Sen o pióropuszu niezwykle często odzwierciedla troskę śniącego o zachowanie życiowej doskonałości.

Znaczenie snu pióropusz:

Widok pióropusza we śnie to znak, że zaczniesz niepotrzebnie skupiać się na atakowaniu innych, zamiast unikać i niepotrzebnie piętrzyć kolejne życiowe problemy.

Jeśli śnisz, że nosisz pióropusz, jest to znak, że będziesz uparcie bronić własnych przekonań, pomimo że zdaniem innych nie będą one słuszne.

Pióropusz rdzennych Amerykanów jest w snach oznaką niezłomności oraz uporu. Dostosowanie się do wymagań oraz stylu życia innych ludzi może okazać się dla Ciebie trudniejsze, niż myślisz.

Gdy nie możesz zdjąć z głowy pióropusza, wówczas oznacza to, że na Twojej drodze pojawią się trudności, które będziesz musiał pokonać sam. Tylko dzięki swojej dzielnej postawie oraz wytrwałości zwyciężysz w walce ze swoimi wrogami.

Zniszczony pióropusz to w marzeniach sennych znak, że Twoje pomysły i cele legną w gruzach. Niestety nie uda Ci się także odbudować wszystkiego, co zbudowałeś na zgliszczach dawnego życia.

Kiedy tworzysz pióropusz, wówczas jest to oznaką, że będziesz musiał dostosować się do zasad, które nie będą zgodne z Twoimi zasadami moralnymi. Poprzednie koncepcje i założenia przestaną mieć dla Ciebie większe znaczenie niż kiedyś.

Pióropusz sennik mistyczny:

Według sennika mistycznego pióropusz jest wyrazem tęsknoty za życiem pośród swoich. Fundamenty, które tak zaciekle budowałeś przez lata, mogą okazać się mało stabilne, jednak pomoc i wsparcie bliskich pozwolą Ci wybrnąć z kryzysowych sytuacji oraz zacząć żyć inaczej.