Piekarz

  Piekarz pojawiający się we śnie jest oznaką satysfakcji z codziennych przedsięwzięć a także wyrazem kreatywności, dzięki której można w życiu osiągnąć zaskakujące rezultaty. Kroczenie śladami swoich autorytetów z czasem wyjdzie również Ci na dobre.
  Sen stanowi zapowiedź, że wszystko to, co wydawało Ci się do tej pory niemożliwe do osiągnięcia, finalnie stanie się faktycznie możliwe. Jeśli pieczesz z piekarzem pieczywo to znak, że weźmiesz udział w bardzo przyjemnym spotkaniu, które pozytywnie Cię nastroi na długi czas.
  Jeśli widzisz piekarza, wówczas sen zwiastuje poprawę losu oraz błogosławieństwo dla podjętych przez Ciebie działań na nadchodzący rok.
  Gdy widzisz go przy pracy jest to znak, że powinieneś pamiętać, aby zachować umiar we wszystkim, co robisz. Brak równowagi może bowiem przyczynić się do zachwiania życiowej harmonii oraz poczucia stabilizacji.
  Jeśli jesteś piekarzem zwykle oznacza to, że zaczniesz snuć śmiałe plany na przyszłość. Jeśli zaufasz nie tym ludziom co trzeba Twoje nadzieje mogą się nie spełnić.
  Praca w piekarni jest zwykle wskazówką, by się nie nadwyrężać z powodu wykonywanych obowiązków, gdyż i tak nie przyniosą one spodziewanych rezultatów.
  Piekarzowa jest zwiastunem bogactwa, sukcesu i dobrego zdrowia.
  Jeśli piecze dla Ciebie chleb, wówczas sen wieszczy zakończenie sporów, wróży także liczne sukcesy, które uda Ci się osiągnąć dzięki podjęciu niewielkich przedsięwzięć.
  Gdy kupujesz chleb u piekarza jest to znak, że powinieneś nieco przystopować bo praca ponad Twoje siły może okazać się na dłuższą metę zbyt ciężka.

Zobacz także:

 • Puls
 • Smoking
 • Jezioro