Pasmanteria

  Pasmanteria pojawiająca się w snach jest oznaką, że brakuje Ci w życiu sprecyzowanego celu, do którego mógłbyś dążyć drobnymi krokami. Sennik podaje, że pasmanteria jest symbolem dokładności, różnorodności oraz kreatywnego podejścia do życia. Sen o pasmanterii jest także zapowiedzią, że wkrótce zaczniesz przywiązywać większą uwagę do wszelkich innowacji, trendów i nowych stylów, co ostatecznie stanie się powodem całkowitej modernizacji Twojego obecnego życia.

Szczegółowe znaczenie snu o PASMANTERII:

  Widok pasmanterii to znak, że ktoś doceni Cię za Twój dobry gust, precyzję i dokładność.
  Jeśli wchodzisz do pasmanterii bądź w niej coś kupujesz oznacza to, że w pewnej sprawie zaczniesz skupiać uwagę na drobnych szczegółach, przez co stracisz kompanów chętnych do wspólnej gry.
  Wybieranie czegoś w pasmanterii wieszczy, że dokonasz wyboru, który nie będzie spójny z Twoimi pierwotnymi założeniami. Wkrótce okaże się to dość niebezpiecznym przedsięwzięciem, które jednak ostatecznie okaże się darem od losu.
  Zabrudzona bądź opuszczona pasmanteria w marzeniach sennych to znak, że mocno się zawiedziesz gdyż wszystko co sobie idealnie rozplanujesz nie powiedzie się. Porażka mocno osłabi Twoje wewnętrzne poczucie własnej wartości. Pamiętaj, że nie wszystko w życiu będziesz miał pod kontrolą, odrobina chaosu na pewno Ci nie zaszkodzi.
  Jeśli śnisz, że pracujesz w pasmanterii jest to zapowiedzią, że dokonasz w życiu wyboru, który przyniesie Ci wiele niepotrzebnych strat.
  Gdy masz własną pasmanterię, wówczas ktoś oceni Cię jako osobę, która ma dopieszczony każdy element własnego życia, wszystko ma zawsze dopięte na ostatni guzik oraz wie do kogo się uśmiechnąć w razie potrzeby.