Sennik Otchłań

  Sen o otchłani symbolizuje przeszkodę, która bardzo mocno Cię zaniepokoi, musisz jednak stawić jej czoła, aby szybko się z nią uporać. Otchłań pojawiająca się w marzeniach sennych wskazuje również na poczucie pustki, która wskazuje na to, że prawdopodobnie nie możesz się z czymś pogodzić.
  Jeżeli śnisz, że spadasz w otchłań to taki sen oznacza, że boisz się tego, co możesz odkryć o sobie, o Twoich najskrytszych uczuciach i pierwotnych lękach, być może jest to zalążek depresji.
  Sen o wpadnięciu w otchłań bez dna symbolizuje wielkie zmartwienia. Dla osób posiadających zobowiązania finansowe taki sen najczęściej wskazuje na problemy z ich spłatą.
  Stanie na krawędzi otchłani i odczuwanie strachu przed wpadnięciem do niej świadczy w snach o trosce o bliską osobę. Możliwe, że ktoś z twojego najbliższego otoczenia jest ciężko chory lub potrzebuje Twojej pomocy.
  Zepchnięcie kogoś w otchłań zwiastuje w marzeniach sennych wielkie nieszczęście.
  Uratowanie kogoś przed wpadnięciem w otchłań wieszczy w snach otrzymanie dobrych wieści.
  Jeżeli we śnie widzisz inne osoby skaczące w otchłań, to taki sen może wskazywać, że doświadczysz w swoim życiu niedogodności z powodu czyjejś winy. Możliwe, że pewna osoba spróbuje Cię oczernić lub usłyszysz innego różnego typu kłamstwa na swój temat.
  Rzucenie kamienia w otchłań oznacza, że nie postępujesz uczciwie wobec kogoś, kto okazał Ci w przeszłości swoją wdzięczność i dobre serce. Być może próbujesz wykorzystać swoją pozycję do uzyskania jakiegoś celu.

Zobacz także:

 • Bas
 • Włamywacz
 • Kafelki