Opaska

  Opaska we śnie jest symbolem uległości, komplikacji, niskiego poczucia własnej wartości a także zniewolenia. Sen, w którym widzisz opaskę oznacza, że bez trudu uda Ci się wykonać powierzone przez przez kogoś zadania.
  Opaska założona na uszkodzone oko jest wyrazem ukrytego smutku bądź zawstydzenia z powodu własnych słabości. Sen może być również wyrazem obniżonego poczucia własnej wartości.
  Kiedy masz opaskę na oczach jest to znak, że nie dostrzegasz problemów, które sprawiają, że standard Twojego życia stale się pogarsza; zamiast spoczywać na laurach podejmij stosowne działania a wszystkie problemy rozwiążą się same.
  Zakładanie komuś opaski we śnie stanowi zapowiedź, że przez czyjeś wskazówki zaczniesz patrzeć na świat przez różowe okulary. Ślepa wiara może doprowadzić Cię do niepotrzebnych fiksacji na punkcie cudzych teorii.
  Jeśli śnisz, że masz opaskę na włosach jest to znak, że pragniesz spoić ze sobą swych bliskich. Sen bywa również zapowiedzią poprawy kondycji finansowej śniącego oraz zwiastunem korzystnego rozwiązania wielu skomplikowanych spraw.

Zobacz także:

 • Wejście
 • Wydmy
 • Wiertło