Sennik Ofensywa

  Ofensywa we śnie najczęściej wróży nadejście ulgi w cierpieniach a także stanowi zawiedź znacznego postępu, który zostanie osiągnięty dzięki własnej odwadze i męstwu. Sen jest także zapowiedzią licznych przygód, niekiedy wygranej i zwycięstwa nad wrogiem, ale także cierpienia spowodowanego zniewagą oraz szkody z powodu trudności w podejmowaniu ważnych decyzji życiowych.
  Kiedy widzisz ofensywę, sen wróży niebezpieczną przygodę, której finał będzie zależał od tego, w jaki sposób wykorzystasz własne umiejętności a także od odrobiny szczęścia.
  Jeśli bierzesz udział w ofensywie, wówczas staniesz się niezwyciężony.
  Zakończenie ofensywy to znak, że jeśli przestaniesz ulegać rywalowi bez obaw osiągniesz to, czego od dawna pragniesz osiągnąć w swoim życiu.
  Nieudana ofensywa we śnie oznacza, że w pewnej sprawie zaczniesz igrać z ogniem, jeśli nie opamiętasz się w porę, powinieneś liczyć się w swoim życiu z wieloma bolesnymi wstrząsami.
  Gdy śnisz o udanej ofensywie jest to znak, że Twoje śmiałe posunięcia zaczną cieszyć się dużym uznaniem otoczenia. Przed Tobą jeszcze wiele pracy, zanim dopełnisz dzieła, które da Ci nadzieję na przyszłość oraz sprawi, że zyskasz liczne zaszczyty i honory.
  Zbyt duża pewność siebie oraz duma z czasem mogą doprowadzić Cię do upadku. Jeśli nie zrozumiesz w porę, co jest w życiu najważniejsze, za pewien czas będziesz musiał w pośpiechu ratować jedynie to, co się da.

Zobacz także:

 • Beczka
 • Dyplom
 • Pejcz