Sennik Odźwierny

  Odźwierny we śnie zwiastuje trudny okres w życiu śniącego, w którym pojawią się liczne trudności i kłopoty. Możliwe także, że zacznie dochodzić w Twoim życiu do wielu pechowych wydarzeń. Dlatego powinieneś być bardziej ostrożny w tym, co robisz, gdyż Twoi rywale nie śpią i chętnie odbiorą Ci wszystko to udało Ci się osiągnąć dzięki ciężkiej pracy.
  Kiedy śnisz, że widzisz odźwiernego jest to znak, że zaczniesz wieść o wiele skromniejszy styl życia niż do tej pory. Po pewnym czasie przyzwyczaisz się jednak do standardu, w którym przyjdzie Ci żyć.
  Jeśli jesteś odźwiernym, wówczas sen stanowi pożegnanie z dotychczasowym dobrobytem oraz wróży niepewność i brak powodzenia w sprawach związanych z pracą zawodową.
  Zatrudnienie odźwiernego we śnie zwiastuje osiągnięcie pewnego sukcesu, który pod każdym względem będzie związany z Twoimi finansami.
  Jeśli odźwierny traci pracę jest to zapowiedź licznych zmagań w pracy, które okażą się sprzeczne z Twoimi życiowymi założeniami.
  Jeśli śnisz o rozmowie z odźwiernym, wówczas jest to zapowiedź, że znajdziesz się w nieprzyjemnym położeniu, przez które będziesz musiał znosić w życiu niesprawiedliwość.
  Kłótnia z odźwiernym zwiastuje duże obciążenie pracą zawodową, która z czasem stanie się dla Ciebie znacznym obciążeniem. Pragnienie odzyskania zdrowia psychicznego może okazać się przez pewien czas niemożliwe.