Niewidzialność

Sen o byciu niewidzialnym wskazuje na potrzebę bycia zauważonym. Możliwe, że czujesz się w jakiś sposób pomijany czy to w pracy czy też w życiu osobistym. Istnieje duża szansa, że jesteś zakochany w osobie, która kompletnie Cię nie dostrzega. Ponadto sen o byciu niewidzialnym może oznaczać, że nie chcesz znajdować się w centrum uwagi. Być może nawet pozwalasz innym przypisywać sobie swoje zasługi.

Szczegółowa symbolika snu o Niewidzialności

Bycie niewidzialnym sugeruje, że czujesz się pomijany lub niedoceniany przez swoich współpracowników. Możliwe, że brakuje Ci siły przebicia, lub trafiłeś na kółko wzajemnej adoracji, które nie dopuszcza do głosu nikogo z zewnątrz.

Gdy widzisz niewidzialną osobę, to tak sen oznacza, że regularnie unikasz życia towarzyskiego, a może nawet czujesz się wykluczony społecznie. Być może robisz to celowo, aby egzystować poza systemem, a może czujesz strach i panikę z powodu otaczającej Cię rzeczywistości.

Rozmowa z niewidzialnymi osobami w snach sugeruje, że czujesz się osamotniony. Istnieje duża szansa, że pomimo codziennych kontaktów z ludźmi, tak naprawdę nie masz nikogo bliskiego, kto Cię rozumie. Być może jesteś singlem już od dłuższego czasu, albo widzisz jak Twój związek przemija, a z partnerem łączy Cię jedynie wspólne mieszkanie.

Jeżeli niewidzialna osoba coś szepcze Ci do ucha, to jest to pozytywny znak, który wieszczy, że wkrótce otrzymasz dobre wieści. Być może martwiłeś się o zdrowie bliskiej osoby.

Jeżeli niewidzialna osoba całuje Cię, to jest to znak, że masz tajemniczego wielbiciela. Ewidentnie wpadłeś komuś w oko, jednak osoba ta boi się zrobić pierwszy krok. Powodem tego może być fakt, że jesteś aktualnie w związku lub wydajesz się niedostępny lub niezainteresowany.

Kłótnia z niewidzialną osobą sugeruje, że czujesz się rozdarty, lub dręczy Cię poczucie winy. Być może łatwiej będzie Ci poradzić sobie z obecną sytuacją, jeżeli porozmawiasz z kimś bliskim o swoich dylematach. Nie bój się prosić innych o pomoc, gdyż każdy czasem jej potrzebuje.

Gdy we śnie gonisz niewidzialną osobę, to oznacza to, że marnujesz zbyt dużo energii i czasu na bezproduktywne działania. Być może zamiast oglądać kolejny serial, zrób w tym czasie coś pożytecznego, lub chociaż zadbaj o własne zdrowie i trochę poćwicz.