Mors

  Mors pojawiający się we śnie ma zwykle przyjemny wydźwięk z uwagi na to, że jako zwierzę z natury jest bardzo zabawny. Sen niekiedy świadczy o potrzebie odpuszczenia w pewnej sprawie i pozwolenia komuś innemu na przejęcie kontroli nad obszarem własnego życia. Mors we śnie może zapowiadać podróż, spotkania towarzyskie bądź emocjonalne zamieszanie w życiu śniącego.
  Jeśli jesteś morsem, wówczas sen może wskazywać na Twoją potężną wewnętrzną siłę i moc. Z czasem może się również okazać, że odpychasz od siebie ludzi z powodu strachu przed brakiem akceptacji.
  Jeśli mors Cię atakuje, wówczas sen wieszczy, że ktoś odbierze Ci Twoją moc, chęć i energię do działania.
  Gdy śnisz, że mors leży na tafli lodu, wówczas oznacza to, że ktoś zacznie wywierać na Tobie presję ponieważ chce Cię zdominować.

Kiedy widzisz morsa w wodzie

  Mors w wodzie jest we śnie wyrazem strachu przed samotnością. Powinieneś uważać, aby nie stać się zbyt niezależnym, ponieważ wówczas stracisz możliwość nawiązywania kontaktów społecznych i zamkniesz jednocześnie drogę do swojego serca innym ludziom, którzy pragną być blisko Ciebie.

Sen o rozmowie z morsem

  Rozmowa z morsem stanowi we śnie przesłanie, że potrzebujesz pomocy w kwestiach społecznych, boisz się rozmawiać z innymi bądź masz trudności z wyrażaniem samego siebie. Niepodważalnie jest to czas na zdjęcie maski i pozostanie wiernym własnym ideałom. Pamiętaj, że są wokół Ciebie ludzie, którzy mają podobny punkt widzenia i dzięki nim możesz czuć się bezpiecznie.