Marakuja

Z symbolicznego punktu widzenia marakuja w snach jest satysfakcjonującą wróżbą, kojarzona jest bowiem z płodnością, pieniędzmi i poczuciem duchowego dobrostanu. Marakuja według doniesień pochodzących z sennika postrzegana jest podobnie jak mango jako owoc życia. Niekiedy wieszczy trudny okres w miłości, bywa także zapowiedzią rozkoszy i życiowych sukcesów. powiązany jest najczęściej z miłością, zwiastuje także rozpoczęcie nowego związku. Sen o marakui wskazuje na pojawienie się nowych możliwości w życiu, jako owoc egzotyczny wskazuje na możliwość realizacji ważnych projektów a także zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności. Powiązany jest najczęściej z miłością, zwiastuje także rozpoczęcie nowego związku.

Znaczenie snu o marakui:

Widok marakui w snach stanowi zapowiedź licznych osiągnięć, może również oznaczać, że stłumiona pasja w końcu zacznie działać w życiu jak stymulant skrywanej przez lata namiętności. Zrodzi w Tobie werwę i chęć do rozpoczęcia ciekawej pracy.

Sen o nasionach marakui na ogół wieszczy rozpoczęcie nowego etapu w życiu, zwykle wiąże się z nową pracą bądź zmianą miejsca zamieszkania. Tego typu sny mogą być także zapowiedzią pragnienia osiągnięcia bogatszego życia bądź wzorowego wykonanie ważnej pracy.

Przekrojenie owocu marakui na pół w marzeniach sennych to znak, że uda Ci się wiele osiągnąć przy pomocy przyjaciół i bliskich. Pokonasz swoich zagorzałych przeciwników i zbliżysz się do swojego upragnionego celu.

Sen o zrywaniu dojrzałych owoców marakui oznacza, że w przyszłości poczujesz wreszcie zadowolenie z życia i miłość. Może także świadczyć o tym, że podejdziesz do pewnego złożonego problemu w bardzo dojrzały sposób.

Jeśli śnisz, że widzisz marakuję w koszu pośród innych owoców to znak, że w chwilach wielkiej potrzeby powinieneś zwrócić się do swojego przyjaciela z prośbą o pomoc, pomoże Ci On bowiem znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

Spożycie niedojrzałego owocu marakui w marzeniach sennych podobnie jak owocu mango wskazuje na nowy początek życia.

Jeśli w Twoim śnie marakuja jest przejrzała, zgniła bądź nie ma słodkiego smaku, wówczas może to oznaczać, że związek, który przez lata budowałeś z tak wielką pasją powoli się psuje. Możesz go uratować, lecz pamiętaj aby nie odkładać niczego na później gdyż droga ta może okazać się zgubna.

Soczysty owoc marakui odzwierciedla w snach pragnienie czegoś, co jest trudne do zdobycia w życiu na jawie.