Lotnisko

Lotnisko w snach stanowi ostrzeżenie zwłaszcza, jeżeli w najbliższym czasie planujesz podróż. Przede wszystkim jednak symbolizuje początek bądź koniec rozpoczętego przedsięwzięcia, które w przyszłości ma stać się ważnym wydarzeniem. Zgodnie z informacjami zawartymi w senniku sen o lotnisku ma bardzo pozytywne znaczenie w kontekście rozpoczęcia nowego etapu w życiu.

Co oznacza sen o lotnisku?

Sen o lotnisku wskazuje na poważny problem, którego rozwiązanie zajmie Ci trochę czasu. Prawdopodobnie obierzesz sobie w życiu nową ścieżkę, którą zaczniesz w przyszłości z kimś przemierzać. Lotnisko to bardzo ruchliwe miejsce, dlatego przekładając je na język snów, możesz czuć się w życiu trochę zdezorientowany. Najprawdopodobniej będziesz mieć problem z podjęciem dość złożonej decyzji. Lotniska według sennika pojawia się w snach podczas przechodzenia przez ważne etapy w życiu, dotyczy to na przykład zmiany pracy, przeprowadzkę, nowy związek bądź rozpoczęcie edukacji.

Widok lotniska

Sen, w którym widzisz lotnisko to jest zapowiedzią podróży do odległych krajów. Może wreszcie będziesz mieć okazję, aby zobaczyć miejsca, które już dawno chciałeś odwiedzić. Będzie to lekiem na Twoje codzienne smutki i zmartwienia. Pozbędziesz się wreszcie stresu, który Cię blokuje i nie pozwala Ci działać. Niestety prędzej czy później będziesz musiał wrócić do rzeczywistości i znów zacząć w niej żyć. Tego typu sen może również wieszczyć rozpoczęcie nowego życia z dala od przyjaciół i rodziny. Widok lotniska z oddali może oznaczać, że ktoś będzie Cię drażnił i deptał Ci po piętach. Jeśli chcesz wyjść z tego cało, będziesz musiał przestać działać impulsywnie. Najlepiej jeśli zignorujesz niepotrzebną prowokację bądź zdusić ją w samym zarodku.

Być na lotnisku

Kiedy śnisz, że jesteś na lotnisku jest to znak, że nie chcesz narazić swojego szczęścia na szwank. Pragniesz być radosny oraz żyć pełną piersią. Paraliżuje Cię jednak strach przed tym, że inni mogą przyczynić się do zburzenia Twojego szczęścia. Tego typu sen jest także symbolem dobrobytu i pokoju, wieszczy nadejście lepszych czasów i upragnionego pokoju.

Czekanie na lotnisku

Oczekiwanie na samolot na lotnisku wróży spełnienie dawnych nadziei oraz otrzymanie nagrody za swoją pracę. Może również wskazywać na czas pełen burzliwych zmian. Warto w tym czasie nie kwestionować swoich poprzednich posunięć, bo może się okazać, że wcale nie były takie złe jak może się to wydawać w rzeczywistości. Jeśli widzisz jak inni czekają na samolot, może to wskazywać, że na horyzoncie pojawią się nowe osoby, które odegrają ważną rolę w Twoim życiu.

Czekanie na lotnisku na wejście na pokład samolotu

Kiedy czekasz we śnie na wejście do samolotu to znak, że oczekujesz z wielką nadzieją na wieści od swojej rodziny. Nie bądź jednak zbyt wielkim optymistą, gdyż informacje, które otrzymasz nie będą tak pozytywne, jak zakładałeś na samym początku.

Praca na lotnisku

Sen o pracy na lotnisku to znak, że zapobiegniesz jakiejś katastrofie. Wyciągniesz pomocną dłoń do kogoś, kto znajdzie się w wielkiej potrzebie. Dzięki Twoim wcześniejszym doświadczeniom i podjętym w porę krokom, uda Ci się rozwiązać wiele złożonych problemów. Uczynisz kilka dobrych rzeczy, za które otrzymasz nagrodę.

Zgubienie się na lotnisku

Kiedy śnisz, że zgubiłeś się na lotnisku oznacza to, że powinieneś być w życiu bardziej zorganizowany. Jeśli nie nagniesz kilku ze swoich zasad bądź przekonań, do niczego nie dojdziesz. Taki sen wieszczy również, że będziesz mieć mętlik w głowie i nie będziesz wiedział, w którym kierunku podążać w życiu. Twoje samopoczucie znacznie się pogorszy, jeśli w porę nie powrócisz do dawnego stanu równowagi. Na początki nie oczekuj niczego dobrego, lepiej podchodź do wszystkiego z pewną rezerwą a być może zostaniesz pozytywnie zaskoczony.

Sen o spotkaniu na lotnisku

Spotkanie na lotnisku wieszczy, że otrzymasz dobre wieści od bliskiego przyjaciela bądź członka rodziny. W innym znaczeniu sen wróży spotkanie z kimś, kogo od dawna nie widziałeś. Jeśli jesteś samotny, sennik wróży Ci, że wykonasz odpowiedni ruch w kierunku kontynuacji pewnej znajomości.

Płonące lotnisko

Kiedy śnisz, że widzisz lotnisko w ogniu jest to symbolem pożądania oraz zakazanych uczuć i miłości. Być może darzysz kogoś wielkim uczuciem, lecz nie możesz nic więcej z tym zrobić. Twoja racjonalna strona podpowiada Ci, że ukryty związek nie byłby dla Ciebie dobrym rozwiązaniem a narażanie się na złą opinię otoczenia nie poprawi Twojej sytuacji na lepszą.

Budowa lotniska

Sen o budowie lotniska symbolizuje nowe początki oraz nietypowe zwroty akcji w życiu. Zdobędziesz się wreszcie na odwagę, aby podjąć ryzyko i zrealizować dawne plany. Kiedy śnisz, że sam budujesz lotnisko, wówczas Twój sen wskazuje na podjęcie nowych wyzwań oraz bardzo ciekawych przedsięwzięć biznesowych.

Zniszczone lotnisko

Sen o zniszczonym lotnisku nie jest pozytywnym znakiem. Zwykle wskazuje na problemy zdrowotne lub kłótnie i spory w najbliższym otoczeniu. Brak ruchu i niezdrowy styl życia to prawdopodobnie największe z Twoich problemów.

Zburzone lotnisko

Sen o zburzonym lotnisku to znak, że Twoje plany związane z wyjazdem legną w gruzach. Będziesz musiał obmyślić nowe zasady gry, według których zaczniesz poruszać się w przyszłości. Niektóre plany będziesz musiał także odłożyć na lepsze czasy. Być może dzięki temu Twoje finanse nie ucierpią na tym za bardzo.

Puste lotnisko

Sen o pustym lotnisku wieszczy rozczarowanie bliską osobą. Zostaniesz sam ze swoim problemem i nikt nie będzie w stanie Ci pomóc. Najlepiej porozmawiaj z kimś otwarcie a być może Twoja sytuacja się odmieni. Sen wróży również, że wyciągniesz na czas odpowiednie wnioski ze swoich poczynań.

Zatłoczone lotnisko

Sen o zatłoczonym lotnisku może wskazywać na podświadomą dezorientację. Najprawdopodobniej staniesz przed wyborem ścieżki życiowej, której nie będziesz pewien. Jeśli śnisz o tłumach ustawiających się w kolejce na lotnisku może to oznaczać, że Twoi bliscy wyruszą w jakąś podróż. W innym znaczeniu tego typu sen wróży także nieoczekiwane przeżycia w miłości.

Problemy na lotnisku

Sen o problemach na lotnisku wróży, że będziesz zmuszony do szybkiego podjęcia złożonej decyzji w życiu. Pamiętaj jednak, że jeśli zawładną Tobą zachłanność lub panika, możesz wykonać niepotrzebnie zły ruch.

Lotnisko odprawa

Sen o odprawie na lotnisku oznacza, że uda Ci się przejść przez ważne etapy swojej życiowej podróży jeśli zaczniesz patrzeć na życie z większym optymizmem. Być może będziesz zmuszony zmienić swoje plany związane z podróżą bądź opóźnić projekt, nad którym od jakiegoś czasu pracujesz.

Lotnisko bagaż

Bagaż na lotnisku symbolizuje w snach problemy życiowe i doświadczenia, które nosisz na swych barkach, i które ciążą Ci coraz bardziej. Jeśli zostawiasz swój bagaż podczas odprawy, wówczas oznacza to, że ktoś odciąży Cię na pewien czas w Twoich codziennych obowiązkach. Zgubienie bagażu na lotnisku może oznaczać, że stracisz w życiu coś bardzo wartościowego.

Lotnisko bilet

Sen o bilecie zakupionym na lotnisku wieszczy realizację złożonych projektów biznesowych. Otrzymasz przepustkę na odwiedzenie miejsc, które zawsze znajdowały się na Twojej liście do zwiedzenia. W innym znaczeniu tego typu sen wskazuje na zmiany bądź na rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

Terminal na lotnisku

Sen o terminalu na lotnisku to znak, że obawiasz się swojej najbliższej przyszłości. Brak zaufania do innych stanowi wyraźną barierę do pójścia na szybki kompromis. Terminal symbolizuje okres burz, czas wewnętrznych i zewnętrznych przemian oraz istotnych transformacji.

Spóźnienie się na lotnisko

Kiedy śnisz, że spóźniasz się na lotnisko i Twój samolot odlatuje, wówczas oznacza to, że musisz zmienić coś w swoim życiu. Najwyższy czas, aby przestać zamiatać swoje problemy pod dywan i stanąć z nimi twarzą w twarz. Najprawdopodobniej nie uda Ci się wdrożyć na czas swoich wielkich planów.

Małe lotnisko

Kiedy śnisz o małym lotnisku, wówczas jest to oznaką, że w najbliższej przyszłości w Twoim życiu niewiele się zmieni. Twoje życie dalej będzie toczyć się tak samo jak do tej pory. Trzeba będzie dokonać wyboru, czy wolisz żyć spokojnie i bezpieczne, czy też brakuje Ci dodatkowych wrażeń.

Duże lotnisko

Sen o dużym lotnisku to znak, że Twoje marzenia i wizje wreszcie się spełnią. Współpraca z gronem zaufanych ludzi sprawi, że dzięki poczynionym postępom i pracy osiągniesz swoje cele z dnia na dzień.

Aresztowanie na lotnisku

Kiedy śnisz o aresztowaniu na lotnisku nie wróży to dal ciebie niczego dobrego. Z Twoich planów nic nie wyjdzie a Ty sam będziesz musiał szukać nowych sposobów na osiągnięcie swoich celów.

Spanie na lotnisku

Sen, w którym śpisz na lotnisku to znak, że marnujesz swój czas na na problemy innych ludzi, które z powodzeniem mogą oni rozwiązać sami. W ten sposób nigdy nie będziesz mógł poświęcić odpowiedniej ilości czasu na własne sprawy i cele.

Inne znaczenia snu o lotnisku

Sen o lądowaniu na lotnisku wskazuje na początek zmian w Twoim życiu. Może także symbolizować nowy związek, nową ścieżkę kariery bądź nową przygodę.

Odlatywanie z lotniska samolotem jest zapowiedzią, że Twoje plany znacznie się opóźnią lub spełzną na niczym.

Bieganie po lotnisku we śnie to znak, że ktoś dotkliwie wytknie Ci Twoje błędy. Pamiętaj zatem, aby uważać na to, co mówisz, bo prędzej czy później ktoś spróbuje zepsuć Ci dobrą opinię.

Sen o zgubieniu czegoś na lotnisku wróży podjęcie bezsensownego działania lub przedsięwzięcia.

Szukanie kogoś na lotnisku według sennika to znak, że spotkasz na swojej drodze rozsądnego człowieka, który wskaże Ci nowy kierunek, w którym powinieneś zmierzać w swoim życiu.

Katastrofa na lotnisku w snach wieszczy, że przeżyjesz załamanie nerwowe lub doznasz wielkiego rozczarowania.

Lotnisko w senniku mistycznym

Sen o lotnisku wieszczy, że Twoje życie zyska nowy wymiar, sporo osiągniesz dzięki podjęciu nowych wyzwań, licznym podróżom oraz kolejnym fazom Twojego życia.

Kiedy widzisz lotnisko we śnie, jest to znak, że pewna miła przygoda zakończy się dla Ciebie pomyślnie.

Gdy śnisz, że przebywasz na lotnisku, oznacza to, że przestaniesz bujać w obłokach i zaczniesz twardo stąpać po ziemi.