Leśniczy

Leśniczy pojawiający się we śnie świadczy zwiastuje poznanie nowej interesującej osoby, która zachwyci Cię swoim wdziękiem i osobowością. Sen o leśniczym może ponadto zapowiadać powodzenie w życiu towarzyskim jak i w miłosnym.

Szczegółowe znaczenie snu o leśniczym:

Bycie leśniczym we śnie odzwierciedla Twoją odpowiedzialność. Jesteś osobą niezwykle pracowitą i zawsze dajesz z siebie wszystko co najlepsze, przez co dla wielu osób stajesz się wzorem do naśladowania i podziwu.

Rozmowa z leśniczym w marzeniach sennych może zapowiadać kłótnię. Być może nerwowa atmosfera w pracy lub w domu stanie się nie do wytrzymania, przez co będą się pojawiać nowe konflikty. Postaraj się nie eskalować nieporozumień i trzymaj się raczej z dala od prowokacji, a na pewno z czasem sytuacja powróci do normy.

Spotkanie z leśniczym oznacza, że staniesz się duszą towarzystwa podczas spotkania w najbliższym gronie przyjaciół. Jesteś osobą wesołą i towarzyską, z którą inni lubią przebywać i z czasem to na pewno zaprocentuje. Być może nawiążesz nowe, ciekawe znajomości, które w przyszłości okażą się dla Ciebie niezwykle owocne.

Jeżeli we śnie leśniczy Cię z jakiegoś powodu goni lub chce Ci zrobić krzywdę to taki sen oznacza, że starasz się kogoś unikać. Prawdopodobnie jesteś z jakiegoś powodu zły na Tą osobę i nie masz zamiaru teraz z nią rozmawiać.

Pomaganie leśniczemu we śnie sugeruje, że doskwiera Ci rutyna dnia codziennego. Marzą Ci się zmiany, jednak z jakiegoś powodu boisz się je wcielić w życie. Po cichu liczysz na to, że coś się wydarzy w Twoim życiu, co zmusi Cię do podjęcia bardziej radykalnych zmian. Pamiętaj, że zmiany same się nie dokonają jedynie siedząc przed ekranem telewizora.

Sen o martwym leśniczym nie wróży niestety niczego dobrego. Najczęściej oznacza, że Twój obecny związek przechodzi poważne problemy, które mogą doprowadzić nawet do rozstania. Możliwe, że najlepszym wyjściem okaże się szczera rozmowa, w trakcie której uda Wam się wypracować wspólny kompromis.