Sennik Lęk

Lęk, który odczuwamy we śnie bywa najczęściej odzwierciedleniem tych uczuć, które towarzyszą nam w życiu na jawie. Mogą być to stłumione myśli, emocje lub głęboko chowane urazy. Sny, w których odczuwamy różnego typu lęki stanowią przesłanie, aby wyjść z cienia, przestać się w życiu bać i zacząć podążać do przodu nie oglądając się za siebie. Sennik ujawnia, iż poczucie lęku w marzeniach sennych zwykle występuje w najbardziej newralgicznych momentach życia śniącego takich jak wprowadzanie ważnych zmian, dokonywanie kluczowych wyborów bądź wybór życiowych priorytetów.

Sennik lęk:

Jeśli śnisz, że odczuwasz lęk wówczas oznacza to, że w najbliższym czasie nakład zbyt wielu obowiązków stanie się dla Ciebie powodem do wprowadzenia życiowych zmian. Niewykluczone, że będziesz musiał podjąć pewne decyzje niezwykle szybko przez co nie będziesz miał pewności czy dokonałeś dobrego wyboru.

Jeśli to inni w Twoim śnie odczuwają lęk w takim wypadku jest to znak, że zacznie doskwierać Ci w życiu uczucie zwątpienia i smutku. Przez brak właściwych kompetencji i doświadczenia nie uda Ci się przeskoczyć pewnych barier tak szybko jakbyś dobie tego życzył. Jednak zachowanie odpowiedniej kontroli w życiu może zapewnić Ci lepszy start w przyszłości.

Gdy wywołujesz u kogoś lęk we śnie oznacza to, że znajdziesz się w trudnym położeniu nie z własnej winy. Człowiek, który okaże się głównym winowajcą nie pospieszy Ci z pomocą, będziesz mógł liczyć w potrzebie jedynie na sam na siebie.

Lęk wysokości wieszczy w marzeniach sennych pozytywny zwrot w Twoim życiu. Wszystkie dotychczasowe problemy pękną jak bańka mydlana a Ty wreszcie poczujesz się znacznie lepiej niż do tej pory.

Gdy lękasz się zmarłego, sennik zdradza, by lepiej trzymać swoje nerwy na wodzy, bo mimo wielu przeszkód zbliżysz się wreszcie do swojego upragnionego celu.

Lęk przed spadaniem jest w snach oznaką życiowych ograniczeń, które nie pozwalają na prawidłowy rozwój śniącego ani też na zdobywanie nowych doświadczeń. Złudzenia, w których żyjesz mogą wkrótce okazać się jedynie pustą i niczym nie popartą mrzonką.