Laser

    Laser pojawiający się w marzeniach sennych świadczy o tym, że pewna osoba próbuje od pewnego czasu prześwietlać Twoje myśli i oraz plany na przyszłość. Sennik przestrzega, aby nie powierzać obcym osobom wszystkich swoich myśli i planów gdyż może to doprowadzić jedynie do niepotrzebnych kłótni. Sen, w którym pojawia się laser wróży niekiedy nowe początki, najpierw będziesz musiał jeszcze raz przyjrzeć się swoim problemom a następnie wybrać ich najlepsze rozwiązanie.

Szczegółowe znaczenie snu laser:

    Jeśli śnisz, że widzisz laser jest to znak, że przejrzysz czyjeś niecne plany zanim zostaną one wprowadzone w życie.
    Światło pochodzące z lasera stanowi według sennika ostrzeżenie przed czyhającym niebezpieczeństwem. Sennik wieszczy, że kolorowe światło lasera oznacza, że zakwestionujesz czyjś system wierzeń bądź życiową transformację.
    Uszkodzenie oka laserem jest w snach zapowiedzią nieprzemyślanych działań, które przyniosą same szkody. Taki sen może również oznaczać, że budowanie fundamentów swojego życia na cienkim lodzie to zły pomysł. To co jest cienkie i delikatne zwykle wymaga w życiu odpowiedniej pielęgnacji, zatem jeśli chcesz, aby Twoja życiowa równowaga nie została całkowicie zachwiana. postaraj się lepiej planować swoje działania.
    Operacja z użyciem lasera na ogół oznacza w snach, że Twój osąd w pewnej sprawie jest nie jest prawidłowy bądź, że pewna osoba zainicjuje dużą zmianę w Twoim życiu. Jeżeli pragniesz dokonać w swoim życiu większych zmian, dobrze to przemyśl, bo być może nie jest to najlepszy okres na podejmowanie wiążących decyzji.