Kazirodztwo

  Sen o kazirodztwie zazwyczaj nie ma podtekstu seksualnego. Wskazuje raczej na problemy i napięcia pomiędzy rodzicami a dziećmi lub pomiędzy rodzeństwem. Alternatywnie sen może świadczyć o tym, że jesteś w związku z kimś, kto przypomina Ci twojego ojca, matkę bądź innego członka rodziny. Kazirodztwo we śnie jest także wyrazem nieświadomej tęsknoty za miłością lub domem rodzinnym, zwykle oznacza, że martwisz się o swoją przyszłość, być może również jesteś z kimś w konflikcie i pragniesz przebaczenia. Sen jest znakiem życiowego postępu oraz wyrazem nieświadomych, stłumionych pragnień i perwersji, może również odnosić się do lęku przed miłością bądź rozpoczęciem bardziej dojrzałego życia.
  Jeśli widzisz akt kazirodztwa jest to znak, że w nadziei na przebaczenie dawnych grzechów posuniesz się do skrajnych praktyk.
  Sen o kazirodztwie z krewnym wieszczy, że ktoś z rodziny będzie potrzebował Twojej pomocy.
  Kazirodztwo w snach kobiet oznacza, że działasz wbrew swojej naturze przez co możesz stracić szacunek, honor lub pieniądze.
  Mężczyzna śniący o kazirodztwie stanowi zapowiedź, że odczuwasz lęk przed zawarciem związku w prawdziwym życiu.
  Sen o kazirodztwie pomiędzy rodzeństwem jest zazwyczaj wyrazem poprawy relacji z ludźmi, z którymi miałeś trudności we wzajemnej współpracy.

Zobacz także:

 • Forsycja
 • Horyzont
 • Stal