Kamper

  Kamper we śnie jest symbolem wolności i przygody, reprezentuje marzenia o nieskrępowanej podróży. Sen jest także oznaką pragnienia osiągnięcia większej niezależności i swobody w życiu, jest także wyrazem tęsknoty za beztroskimi chwilami oraz brakiem nakazów i ograniczeń. Kamper w marzeniach sennych ujawnia pragnienie podróżowania, jest także symbolem dzikiego ducha.
  Jeśli widzisz kamper oznacza to, że jesteś głodny podróży, marzy Ci się niczym niezmącona sielanka oraz odkrywanie nowych zakątków świata bez dodatkowych zobowiązań, uważaj jednak abyś nie posunął się w swych działaniach za daleko bo możesz stracić nie tylko swój honor, ale także mienie.
  Sen o zepsutym kamperze świadczy o dużej niepewności śniącego w stosunku do otoczenia, w którym się obraca. Człowiek z Twojego bliskiego grona towarzyskiego ma wobec Ciebie złe zamiary, uważaj więc na to, co mówisz i miej się na baczności a wszystkie sprawy zakończą się dla Ciebie pozytywnie.
  Jeśli masz wypadek kamperem, wówczas ktoś zakłóci Twoje miłe chwile, przez co spotkają Cię niespodziewane przykrości, wszystko to na co w duchu liczyłeś zakończy się klęską.
  Jeśli boisz się wejść do kampera, wówczas sen stanowi przesłanie, aby przestać rozkładać na czynniki pierwsze pewną sprawę, która miała miejsce w przeszłości, najwyższy czas, aby iść naprzód. Pamiętaj, że wszystko, co ważne jest dopiero przed Tobą.
  Kupno kampera we śnie świadczy o praktycznym podejściu śniącego do finansów oraz o jego większej kontroli nad pieniędzmi, której celem od zawsze było zabezpieczenie się przed trudnymi czasami oraz pozostawienie czegoś na czarną godzinę.
  Jeśli śnisz o starym kamperze sen jest zapowiedzią beztroskiej starości oraz spełnienia wszelkich nadziei, wróży również szczęście po wielu życiowych trudach.
  Kiedy mijasz kamper na drodze to znak, że za żadną cenę nie potrafisz zrezygnować ze swojego obecnego życia, jednak nie chcesz przedzierać się przez nie sam, zastanów się, być może czegoś Ci brakuje lub potrzebujesz zmian.

Zobacz także:

 • Ssak
 • Relief
 • Gest