Sennik Hasło

  Hasło pojawiające się w marzeniach sennych jest symbolem kontroli. Sennik wieszczy, że gdy o nim śnisz, Twoi przewodnicy spróbują wskazać Ci właściwą drogę, którą powinieneś podążać w swoim życiu, aby móc wprowadzić zmiany, których potrzebujesz.

Znaczenie snu: HASŁO

  Sen, w którym próbujesz rozszyfrować jakieś hasło to znak, że spróbujesz rozwikłać zagadkę, która jak dotąd była dla Ciebie trudna do rozwiązania. Może ona być związana z kwestiami finansowymi, życiem zawodowym bądź związkami uczuciowymi. W najbliższej przyszłość uda Ci się wymyślić coś, co będzie miało wpływ na dalsze życie.
  Jeśli ktoś przypadkowo podał Twoje hasło niewłaściwej osobie, wówczas Twoje otoczenie przestanie szanować Twoją prywatność. Będzie to w dużej części Twoją winą gdyż zaczniesz zachowywać się tak, jakbyś nie miał przed światem żadnych tajemnic.
  Zakładanie hasła to znak, że zaoferujesz komuś swą pomoc, kto jest atakowany bądź został w przeszłości krzywdzony przez tajemnice innych ludzi.
  Zhakowanie czyjegoś hasła świadczy o tym, że uda Ci się po długiej i mozolnej pracy podjąć nowe wyzwania.
  Jeśli masz problem z ustaleniem jakiegoś hasła, sennik zdradza, że czujesz się samotnie i wciąż pragniesz, aby inni poznali Cię lepiej lub bardziej się do Ciebie zbliżyli.
  Jeśli widzisz jakieś hasło to znak, że wkrótce odbudujesz swoje relacje z bliskimi.
  Kiedy nie pamiętasz swojego hasła, sen oznacza, że stracisz kontrolę nad pewnym ważnym aspektem swojego życia.
  Jeśli ktoś kradnie Ci hasło oznacza w snach, że w Twoim najbliższym otoczeniu pojawi się niewierna osoba, która zdradzi Twoje osobiste sekrety.
  Gdy sam komuś kradniesz hasło oznacza to, że przeoczysz w swoim życiu bardzo ważną okazję.
  Wprowadzanie hasła to według sennika oznaka, że po ciężkich przejściach nabierzesz większego dystansu do otaczającej Cię rzeczywistości.
  Zmiana hasła oznacza, że niebawem znajdziesz się w nietypowym położeniu.