Sennik Grafik

Grafik we śnie jest na ogół pozytywną wróżbą symbolicznie powiązaną z wewnętrznymi instynktami twórczymi osoby, która o nim śni. Sen o grafiku stanowi przesłanie, aby nie próbować na siłę zmieniać swojego życia gdyż jak do tej pory rysuje się ono w bardzo pozytywnym świetle.

Podstawowe znaczenie snu grafik:

Widok grafika komputerowego to zgodnie z wiedzą, którą prezentuje sennik zapowiedź, że będziesz zadowolony z rozpoczętego przez siebie projektu. Zaskoczysz wszystkich niewiarygodnym i efektami końcowymi swojej pracy, wzbudzi to również podziw wielu ludzi z Twojego otoczenia.

Jeśli we śnie prosisz o pomoc grafika jest to znak, że zaczniesz podążać w życiu prostą drogą, dzięki czemu mniej razy się na wszystkim się zawiedziesz.

Gdy śnisz, że pracujesz jako grafik jest to znak, że wkrótce Twoja rzeczywistość całkowicie się zmieni, zaczniesz na nowo kreować wizje swojej przyszłości, dzięki czemu wstąpi w Ciebie nowa wiara w lepsze jutro.

Jeśli widzisz jak grafik pracuje przy komputerze w snach oznacza to, że szacunek do innych ludzi sprawi, że pójdziesz o krok dalej i nawiążesz relacje, które sprawią, że osiągniesz maksymalny sukces niskimi nakładami inwestycyjnymi.

Zobacz także:

  • Spadek
  • Strzała
  • Prasa