Sennik Grad

Grad świadczy o niepokoju i braku zadowolenia z samego siebie zwłaszcza w kwestii kontaktów międzyludzkich. Jest to dość rzadki symbol senny, jednak ma ogromny związek z codziennym życiem śniącego. Jest to znak, że zakochana osoba będzie cierpieć, gdyż jej obiekt westchnień nie odwzajemnia jej uczuć. Osobą żyjącym z darów ziemi sen o gradzie zapowiada nieurodzaj, a biznesmenom zwiastuje nieuchronną stratę.

Sennik grad

Gdy widzisz we śnie gradobicie to jest to znak, że poniesiesz dotkliwe straty lub czeka Cię jakieś rozczarowanie. Możliwe, że nowo podjęta praca nie spełni Twoich oczekiwań bądź zdasz sobie sprawę, że planowany przez Ciebie zakup będzie wiązał się z kolejnymi wydatkami, których wcześniej nie przewidywałeś.

Jeżeli zostałeś we śnie złapany przez gradobicie to oznacza to, że weźmiesz na siebie winę za działania pewnej osoby, którą pragniesz chronić i bardzo Ci na niej zależy. W innym znaczeniu sen wskazuje na odczuwanie emocjonalnej pustki przez śniącego.

Sen o ucieczce przed gradobiciem może wskazywać na Twój brak zdecydowania. Prawdopodobnie stoisz przed podjęciem ważnej, życiowej decyzji i boisz się wziąć odpowiedzialność za dokonywane wybory. Być może warto poprosić kogoś niezależnego o radę.

Gdy śnisz o olbrzymich bryłach gradu to taki sen wieszczy nastanie dla ciężkich czasów. W najbliższym okresie w Twoim życiu dominować będą uczucia gniewu, rozżalenia i porażki. Nawet pomimo podejmowania przez ciebie licznych prób odwrócenia sytuacji na korzystną, zabraknie Ci siły do dalszej walki. Taki stan rzeczy będzie tylko dalej osłabiać Cię psychicznie.

Jeżeli we śnie słyszysz jak grad uderza o ziemię to tego typu sen oznacza, że przejdziesz przez trudny okres w Twoim życiu, który wiele Cię nauczy. Niestety niektóre sytuacje znajdą się poza Twoją kontrolą. Pamiętaj, że chociaż zawsze może być gorzej, to tkwienie w miejscu i czekanie na przysłowiowe zbawienie do niczego Cię nie doprowadzi. Dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce i postarać się walczyć za wszelką cenę z przeciwnościami losu.

Znaczenie snu grad

Gdy słyszysz jak grad uderza o coś głośno we śnie wówczas oznacza, że zawiedzie Cię najbliższa osoba. W innym znaczeniu tego typu sen zwiastuje dokonanie dużych zakupów, które mogą okazać się bezużyteczne bądź niepotrzebne.

Sen, w którym obserwujesz gradobicie z bezpiecznego miejsca wskazuje, że zamiast podjąć ryzyko, aby coś dla siebie uzyskać, wolisz być wykorzystywany przynosząc tylko korzyści innym. Możliwe, że praca, którą wykonujesz prawdopodobnie nie przynosi Ci zadowalających zarobków, chociaż Twój szef zarabia na Tobie dużo więcej.