Golonka

  Golonka we śnie to symbol bogactwa, energii oraz duchowego rozwoju. Zmiany w niektórych obszarach twojego życia będą wymagały od ciebie dużego nakładu pracy, będziesz musiał stawić czoła wyzwaniom, które do tej pory nie były ci znane. Sen uświadamia człowiekowi aby cieszyć się w życiu z tego, co mamy i przestać zazdrościć innym ludziom.

ujrzeć golonkę

  Nadszedł wreszcie czas na uporządkowanie własnego życia, w którym do tej pory panował jeden wielki chaos. Postaraj się, aby wszystkie zmiany, które wprowadzisz były jak najbardziej pozytywne.

chuda i mała golonka

  Postawisz przed sobą minimalne wymagania w życiu, które okażą się dla ciebie satysfakcjonujące. W najbliższej przyszłości będziesz odczuwać jednak gorycz i smutek, że kiedyś nie postawiłeś przed sobą wyzwań, które mogły zapewnić ci w życiu osiągnięcie szczytnych marzeń.
  wielka i tłusta golonka – zapowiedź konfliktu, który nie wróży niczego dobrego
  jeść golonkę – zaczniesz oddawać się rozmaitym bezczynnym przyjemnościom, które tylko pogłębią twoje lenistwo
  pies jedzący golonkę – jeśli oczekujesz od bliskich pomocy w najbliższej przyszłości musisz zacząć poważnie liczyć się z ich uczuciami
  kości po golonce – będziesz szukać rozrywek niosących ze sobą dreszczyk emocji, uważaj aby nie zmarnować sobie życia przez jednorazowy wybryk
  częstować kogoś golonką – po długich latach zmagań pewna osoba zacznie w końcu liczyć się z twoimi pragnieniami
  mieć golonkę na ubraniu, pobrudzić się – okoliczności pewnej sprawy zmienią się w mgnieniu oka
  widzieć jak ktoś je golonkę – nieprzyjaciel odkryje twoją słabość i wykorzysta ją w najmniej spodziewanym momencie.