Gaza

Gaza we śnie wieszczy na ogół trudne do rozwiązania problemy i życiowe zawirowania. W innym znaczeniu sen, w którym widzisz gazę może oznaczać, że podejmiesz się zadania bądź przyjmiesz pracę, której nie lubisz jedynie dlatego, że potrzebujesz pieniędzy. Będzie to wymagało od Ciebie złamania wielu zasad oraz zmiany postaw i przekonań. Na szczęście nie potrwa to zbyt długo bo wkrótce znajdziesz inne wyjście ze swojej obecnej sytuacji życiowej. Sennik ujawnia, iż gaza może także reprezentować problemy zdrowotne w rzeczywistym życiu, których nie należy bagatelizować.

Znaczenie snu o gaza:

Jeśli widzisz gazę we śnie oznacza to, że pozbędziesz się w życiu zmartwień. A stanie się tak dlatego, że po raz pierwszy nie będziesz się wymądrzać, ale poprosisz o pomoc osobę z większym doświadczeniem od Ciebie, która wszystko Ci wytłumaczy w możliwie jak najprostszy sposób. Zaoszczędzisz w ten sposób wiele cennego czasu i zapobiegniesz niepotrzebnym komplikacjom w przyszłości.

Gdy śnisz, że jesteś cały owinięty gazą jest to znak, że zetkniesz się w życiu z problemem niepewności o własne bogactwo.

Zakładanie gazy na ranę w marzeniach sennych oznacza, że stracisz swoją wolność. Wiele decyzji, które podejmiesz w najbliższej przyszłości okaże się błędne przez co stracisz swą niezależność i będziesz musiał zrezygnować z rzeczy, które lubisz.

Sen o zdejmowaniu gazy wieszczy, że przestaniesz się wreszcie nad sobą litować. Choć wydaje Ci się, że tylko Twoje problemy są najtrudniejsze do rozwiązania na świecie, jednak w końcu zdasz sobie sprawę, że takie zachowanie może Ci tylko zaszkodzić. Dlatego warto wreszcie się otrząsnąć i zacząć robić rzeczy, które pomogą Ci na dobre wyjść z opresji.

Jeśli w swoim śnie sam nakładasz komuś gazę na zranioną część ciała jest to znak, że wkrótce się zmienisz. Weźmiesz do siebie czyjeś rady oraz sugestie i zdecydujesz się postępować według nowego kodeksu moralnego.

Sen o kupnie gazy może świadczyć o hipochondrycznych skłonnościach śniącego. Nadszedł czas, aby na dobre rozwiązać problemy, które siedzą w Twojej głowie i przestać poświęcać nieustannie czas na zamartwianie się.