Francja

  Francja pojawiająca się w snach jest zapowiedzią romantycznej miłości, ciekawej przygody a także symbolem żywiołowego temperamentu, umiłowania dla piękna i sztuki. Sen o Francji stanowi zapowiedź spełnienia marzeń śniącego a także realizacji osobistych planów także tych związanych ze sferą miłosną.

Szczegółowe znaczenie snu o Francji:

  Jeśli śnisz, że mieszkasz we Francji, pewna osoba zainspiruje Cię swoim stylem życia, pozytywną energią i uśmiechem. Uważaj jednak, aby za bardzo nie zafiksować się na ślepym naśladownictwie, gdyż może to doprowadzić Cię do podjęcia destrukcyjnych działań.
  Jeśli widzisz Francję, wówczas sen jest wyrazem pragnienia wypoczynku w pięknym otoczeniu i miłym towarzystwie. Sen bywa także oznaką marzeń o podróży.
  Praca we Francji stanowi w marzeniach sennych ostrzeżenie, że stanie w czyimś cieniu w nieskończoność nie da Ci przepustki do lepszej przyszłości. Musisz zrozumieć, że sam powinieneś zadbać o swoje sprawy, bo nikt za Ciebie tego nie zrobi. Sennik przestrzega jednocześnie, że możesz nabrać się na puste obietnice pewnej osoby.
  Wycieczka do Francji stanowi w snach obietnicę spełnienia własnych marzeń i pragnień. Jest oznaką indywidualnego podejścia w wielu dziedzinach życia.
  Jeśli jesteś z kimś w restauracji we Francji, sennik zdradza, że jeśli pójdziesz za głosem swojego serca, czeka Cię wkrótce romantyczne spotkanie z człowiekiem, który całkowicie zawładnie Twoim światem.
  Rozmowa z Francuzem jest oznaką, że potrzebujesz w życiu większej swobody, aby nie czuć się wciąż jak ptak zamknięty w klatce.