Sennik Fajka

Fajka w snach jest symbolem wiedzy i kontemplacji. Jest to także znak, że musisz się dobrze zastanowić zanim zaczniesz działać. Alternatywnie sen o fajce podkreśla komfort, relaks, zadowolenie i satysfakcję z życia. Sennik informuje, że istnieje również możliwość, że dawno nie widziana osoba, przy której czułeś się dobrze odrzuci Cię.

Podstawowe znaczenie snu o fajce:

Widok fajki we śnie oznacza, że źle znosisz presję oraz drwiny. Dlatego warto zadbać o sprawność fizyczną i psychiczną, aby nie ulegać nerwowym sytuacjom, a przede wszystkim nie dawać pretekstów innym do wszelkich uszczypliwości.

Palenie fajki we śnie oznacza, że niespodziewanie zaczniesz patrzeć na pewną sprawę z innego punktu widzenia. Nawet krótki odpoczynek i spojrzenie na swoje problemy z innej perspektywy mogą spowodować, że szybko znajdziesz rozwiązanie własnych problemów.

Widok innych osób palących fajkę zwiastuje w marzeniach sennych zawarcie pozornie korzystnej umowy biznesowej. Na pierwszy rzut oka wszystko będzie wyglądać normalnie, jednak z czasem może się okazać, że Twoja sytuacja się na tyle zmieni, że pierwotna umowa stanie się dla Ciebie ciężarem, a nie wybawieniem.

Wyrzucenie fajki we śnie oznacza świadomą rezygnację z pewnej znajomości. Prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że utrzymujesz kontakt jedynie z uwagi na pewne przyzwyczajenia, a tak na prawdę, jest on dla Ciebie szkodliwy i bezproduktywny. Dlatego warto zdecydować się na ten ostateczny krok, aby raz na zawsze zrobić to, co jest dla Ciebie najlepsze.

Dostanie fajki we śnie to znak, że czerpiesz z życia to co najlepsze, odczuwasz nieprzerwaną radość i zadowolenie z własnej egzystencji. Alternatywnie sen, w którym ktoś daje Ci fajkę w prezencie wieszczy, że uwolnisz się od jakiegoś nałogu. Papierosy bądź alkohol bez wątpienia Cię uspokajają, jednak wyrządzają Ci więcej szkody niż pożytku.

Fajka wodna we śnie reprezentuje otwarcie się na nowe życiowe możliwości. Być może pojawi się przed Tobą widmo nowej znajomości lub podmiesz nową, lepiej płatną pracę. Tak czy inaczej wkrótce będziesz mieć powód do świętowania.