Dżem

Dżem we śnie odnosi się do naszego życia towarzyskiego i rodzinnego, wskazuje jakimi cnotami powinniśmy się kierować w życiu. W innym znaczeniu sen o dżemie może wskazywać na dezorientację. Prawdopodobnie znalazłeś się na rozdrożu i nie wiesz jaką podjąć decyzję.

Szczegółowe znaczenie snu o dżemie:

Jedzenie dżemu we śnie zapowiada wiele miłych, zaskakujących wydarzeń w twoim życiu. Taki sen odzwierciedla również twoje pozytywne nastawienie do życia, które wynika z harmonijnych relacji rodzinnych oraz spędzania czasu na łonie natury.

Sen o robieniu dżemu może świadczyć o udanym życiu towarzyskim i rodzinnym. Ponadto sen może wskazywać, że zmienisz zdanie odnośnie pewnej kwestii i to czego do tej pory nienawidziłeś może stać się dla Ciebie dodatkowym źródłem zarobku.

Jeżeli śnisz o innych osobach robiących dżem, to może to oznaczać, że zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę twój brak motywacji oraz problemy nie wynikają z przeciwności losu, a jedynie z twojego lenistwa. Gdy pogodzisz się z tą prawdą, łatwiej będzie Ci dokonać niezbędnych zmian.

Wyrzucanie dżemu we śnie może wskazywać na nieporozumienie lub odrzucenie prezentu. Możliwe, że ktoś z kim do tej pory nie byłeś w dobry stosunkach zrobi Ci jakąś uprzejmość, a ty potraktujesz to jako prowokację.

Zepsuty dżem oznacza, że narzucasz na siebie zbyt wiele obowiązków i zobowiązań. Sen może również wskazywać, że nie potrafisz odmawiać innym. Być może warto stać się osobą bardziej asertywną lub nawet nieco egoistyczną, byś mógł zacząć spełniać swoje zachcianki, a nie innych.

Karmienie dziecka dżemem oznacza, że lubisz uszczęśliwiać swoich bliskich. Zdasz sobie sprawę, że ich szczęście cenisz bardziej niż swoje własne i że rodzina jest w twoim życiu najważniejsza.

Dżem winogronowy oznacza, że jesteś osobą mało cierpliwą, która szybko się zniechęca oraz nic nie potrafi doprowadzić do końca.

Dżem truskawkowy we śnie reprezentuje chwilowe przyjemności, które dostarczają ukojenia i pocieszenia. Możliwe, że w ostatnim czasie w twoim życiu było wiele stresu i potrzeba Ci odrobiny wytchnienia i odpoczynku. Zastanów się czy to nie jest dobry moment, by zrobić sobie krótkie wakacje.

Zobacz także:

  • Żuraw
  • Beton
  • Uchwała