Sennik Dworzec

  Sen, w którym widzisz dworzec to znak, że skupisz się w swoim życiu na czymś nowym i satysfakcjonującym. W starożytnych sennikach znajdujemy informację o tym, że dworzec oznacza, pragnienie uczynienia w życiu postępów, które przyczynią się do zmiany dotychczasowych nawyków w pracy bądź w środowisku. Dworzec we śnie reprezentuje także emocjonalne pobudzenie oraz stanowi wezwanie do podjęcia większej aktywności w codziennym życiu.

Szczegółowa interpretacja znaczenia snu o DWORCU:

  Jeśli śnisz, że widzisz dworzec zaczniesz wahać się, czy zrobić krok w przód w swojej karierze zawodowej, co będzie wiązało się z wyborem najtrudniejszej drogi w życiu. W pozytywnym znaczeniu sen wróży także zmiany na lepsze. Sennik mówi, że stanie na dworcu w oczekiwaniu na pociąg jest wyrazem pragnienia radowania się pięknymi chwilami w życiu. Sen wróży także nowy etap w życiu.
  Kiedy widzisz we śnie dworzec z daleka jest to znak, że pewna osoba przybędzie do Ciebie z niezapowiedzianą wizytą.
  Kiedy w swoim śnie nie możesz dostać się na dworzec, wówczas oznacza to, że nie możesz zdecydować się w jakim kierunku chcesz podążać w życiu.
  Duży ruch na dworcu stanowi w snach przesłanie, że inni ludzie zaczną służyć Ci swoimi radami na przyszłość.
  Atak terrorystyczny na dworcu oznacza w snach, że Twój partner zacznie wymagać od Ciebie większej uwagi. Sama eksplozja jest zwykle wyrazem eksplozji emocjonalnych ran, z powodu których zaczniesz odczuwać wewnętrzny ból.
  Zepsuty dworzec według sennika wieszczy obawy natury finansowej a także cięcia i ograniczenia w domowym budżecie.
  Zamknięty dworzec w marzeniach sennych wróży różnego typu życiowe opóźnienia i przestoje.
  Gdy kupujesz bilet na dworcu, sen stanowi przypomnienie, aby zmienić swoje podejście do pracy na bardziej odpowiedzialne i konstruktywne.
  Jeśli nie możesz kupić biletu na dworcu, wówczas oznacza to, że stracisz kontakt z pewną osobą, która jest dla Ciebie bardzo ważna.
  Jeśli śnisz o opóźnieniach na dworcu oznacza to, że powinieneś postawić na własne wybory życiowe bo inaczej będziesz musiał zmierzyć się z licznymi niepowodzeniami.