Dusić

  Kluczowym przesłaniem snu o duszeniu jest fakt, że oddech jest siłą napędową życia. Duszenie się we śnie może być nieco niepokojące lub może po prostu oznaczać, że jesteś wyczerpany codziennością a zatem ciężko jest Ci oddychać z powodu przemęczenia i wyczerpania. To, jak oddychasz czy dusisz się czy też nie ma ogromny wpływ na Twoją najbliższą przyszłość. Sen wieszczy, że w Twoim życiu nastąpi koniec pewnego etapu oraz zapowiada ważną przemianę. Sennik zdradza także, że oddech bezprecedensowo jest cudem naszego życia, dlatego od czasu do czasu należy podjąć świadomy wysiłek, aby odpocząć i zregenerować swoje siły.

Sennik – Duszenie się.

  Prawdopodobnie żyjesz na co dzień w wielkim strachu, możesz mieć także wrażenie, że w Twoim życiu toczy się walka, którą musisz przetrwać. Alternatywnie sen jest oznaką, że dusisz się w obecnym związku bądź jesteś przytłoczony jakąś życiową sytuacją.

Znaczenie snu – duszenie się:

  Sny o duszeniu występują najczęściej u osób zestresowanych, wyczerpanych, cierpiących na różnego typu dolegliwości oddechowe bądź przytłoczonych codziennymi czynnościami. Są najczęściej zlepkiem tego, co nieświadomy umysł próbuje uchwycić podczas życia na jawie. Być może brakuje Ci w życiu spokoju bądź jesteś przytłoczony zbyt dużą ilość obowiązków. Spróbuj zatem pokonać przeszkody, które stoją na Twojej drodze a na pewno życie z czasem stanie się bardziej kolorowe.
  Brak możliwości oddychania we śnie oznacza emocjonalne zamieszanie, wiąże się także z poczuciem ograniczenia w życiu, przez co na pewne sytuacje możesz reagować gniewem bądź strachem. Powinieneś wziąć pod uwagę punkt widzenia innych ludzi bądź zrezygnować z czegoś, aby zyskać coś lepszego.
  Sen, w którym sam się dusisz i zaczynasz panikować reprezentuje Twoje pasje, indywidualne doświadczenia a także pragnienia. Brak możliwości oddychania we śnie może wywoływać takie reakcje jak gniew bądź strach w rzeczywistym życiu. Duszenie się we śnie może zwiastować nieporozumienia w miłości. Sen, w którym nie możesz oddychać bo ktoś Cię dusi może również wieszczyć kłopoty ze zdrowiem. Powinieneś zatem więcej przebywać na świeżym powietrzu, aby uniknąć choroby.
  Jeśli śnisz, że ktoś Cię dusi, wówczas jest to znak, że zacznie na co dzień towarzyszyć Ci zbyt wiele napięcia i stresu.
  Kiedy kogoś dusisz oznacza to, że w wielu kwestiach nie masz własnego zdania, być może również ktoś blokuje Cię bądź w jakiś sposób ogranicza Twoją swobodę.
  Duszące się dziecko to według sennika znak, że w pewnej sprawie będziesz bezsilny, przez co dopadną Cię liczne frustracje.
  Śmierć w wyniku uduszenia jest zwykle nieprzyjemnym snem, który zwiastuje kłopoty, nieszczęście i smutek.
  Jeśli ktoś inny zostaje uduszony w Twoim śnie oznacza to, że otrzymasz po kimś spadek bądź awans zawodowy.
  Jeśli giniesz z powodu uduszenia, sen wieszczy nowy początek życia.
  Gdy we śnie kogoś dusisz, uważaj na nieprzyjaciół, gdyż mają oni wobec Ciebie niecne plany.
  Jeśli widzisz duszące się osoby, wówczas sennik tłumaczy, że pomimo początkowych trudności ostatecznie wygrasz w walce ze swoim wrogiem.
  Duszenie poduszką oznacza w snach koniec obecnych problemów.
  Duszenie paskiem w marzeniach sennych wróży zwykle niepowodzenia w rzeczywistym życiu.