Durszlak

  Durszlak w senniku jest zwiastunem kłótni oraz licznych nieporozumień pomiędzy partnerami w związku. Prawdopodobnie będziesz musiał przepuścić przez palce wszelkie nieprawdziwe informacje, które usłyszysz na temat swojej miłości. Tylko trzymanie się sztywno ustalonych zasad jest w stanie pomóc Ci rozwiązać problemy natury osobistej.

Znaczenie snu DURSZLAK

  Kiedy odcedzasz w nim ryż, makaron bądź kaszę to według sennika zapowiedź nieoczekiwanej wizyty krewnych, którzy będą bacznie przyglądać się jaki dokładnie prowadzisz styl życia. Lepiej opanuj swoje nerwy i w podbramkowych sytuacjach zachowaj pokerową twarz bowiem uprawianie wojen podjazdowych ze wszystkimi dookoła może przyczynić się do Twojego upadku i zniszczenia dobrej opinii o Tobie.
  Brudny bądź mokry durszlak w zlewie oznacza, że przeżyjesz smutne momenty w swoim życiu, najbliższy okres wypełniony będzie licznymi rozterkami. Niestety nie obejdzie się bez wścibskich osób, które sporo namieszają w Twoim życiu osobistym.
  Sennik wieszczy, że jeśli we śnie pojawia się czysty durszlak to kurs, który obierzesz w życiu okaże się całkowicie trafiony. Sen wieszczy nowy etap w Twoim życiu pełen spełnionych nadziei i wszelkiej pomyślności. Wszystkie Twoje potrzeby będą zaspokojone a relacje z bliskimi okażą się lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.
  Sny, w których widzisz stary, zardzewiały bądź zniszczony durszlak to znak, że przyjaciel całkowicie bezinteresownie lecz w sposób mało taktowny i grubiański zwróci Ci uwagę w pewnej kwestii. Niestety Twoja reakcja może okazać się zbyt gwałtowna, przez co na pewien czas poróżnicie się.
  Nowy durszlak kupiony w sklepie w snach to zapowiedź sporów pomiędzy partnerami oraz życiowej dysharmonii. Zajmiesz się czymś, co może nie spodobać się ludziom z Twojego bliskiego otoczenia.

Durszlak w innych kulturach oraz w senniku mistycznym:

  Sen, w którym pojawia się durszlak to znak, że wszelkie czynności, które podejmiesz w najbliższym czasie okażą się niepotrzebne. Nic Ci nie będzie wychodziło, choć włożysz w swoje działania wiele pracy i wysiłku. Wszelkie inicjatywy zdane będą teraz na klęskę.
  Jeśli widzisz durszlak to znak, że musisz mieć oczy szeroko otwarte, gdyż nieprzyjaciel może popsuć Twoje plany w najmniej oczekiwanym momencie. Jedynie czujna postawa może uchronić Cię przed całkowitą porażką.
  Trzymanie go w dłoniach bądź mycie to według sennika zwiastun plotek, nieporozumień oraz niedomówień ze strony ludzi, którzy są blisko Ciebie.
  Zardzewiały durszlak w marzeniach sennych oznacza, że błędy z przeszłości prędzej czy później powrócą do Ciebie i będą Cię sporo kosztować.