Drzeć

  Sen, w którym coś drzesz jest zwykle zapowiedzią ogólnego niepokoju, zamętu, ubóstwa i licznych rozterek. Najczęściej stanowi przesłanie, aby wystrzegać się wszelkich doradców, którzy będą z Ciebie drwić a w międzyczasie pomogą Ci dokonać niesłusznych wyborów. Sen jest symbolem destrukcji i zniszczenia, które zwykle prowadzi człowieka do skrajnych rozwiązań.
  Jeśli coś drzesz we śnie oznacza to, że spory domowe nie przestaną dawać Ci spokoju, poczujesz ulgę tylko wtedy, kiedy w Twoim otoczeniu zapanuje zgoda.
  Kiedy ktoś inny coś drze jest to znak, że na swojej drodze spotkasz człowieka, który przekaże Ci przykre wieści.
  Jeśli drzesz pierze, Twoje nadzieje szybko przeminą kiedy znajdziesz się w nieciekawym położeniu. Uważaj bo ktoś w końcu może zacząć Tobą niebezpiecznie kierować, nie będziesz wówczas miał wpływu ani mocy sprawczej w związku z tym, co robisz a także nie będziesz mógł sam dokonać prostych wyborów.
  Kiedy śnisz, że drzesz papier, wówczas w Twoim otoczeniu rozpęta się niepotrzebna burza, przez którą zniszczysz swoje relacje z ważnymi ludźmi, którzy byli dla Ciebie do tej pory bardzo pomocni.
  list - wkrótce nadejdą nieprzychylne ci wiadomości
  ubranie - odmówisz pomocy potrzebującemu.