Dekorowanie

Motyw dekorowania we śnie ma na celu uwidocznienie ważnego etapu w życiu osoby, która o nim śni. Sennik informuje, iż dekorowanie w snach najczęściej występuje w momencie pragnienia upiększenia czegoś, przedstawienia w ubarwionej i bardziej powabnej wersji. Sen o dekorowaniu świadczy o kontynuacji zapoczątkowanych procesów w życiu człowieka, jest to zwykle dobry znak. Dekorowanie w marzeniach sennych może także obrazować sposób w jaki powinieneś przeorganizować swoje życie. Istotną rolę w tym wypadku odgrywają kolory, które zgodnie z ich powszechnie znaną symboliką mogą mieć różnorodne znaczenie.

Podstawowe znaczenie snu o dekorowaniu:

Jeśli to Ty dekorujesz coś we śnie zazwyczaj oznacza to, że proces budowania czegoś od podstaw jest tuż za rogiem. Powinieneś najpierw zacząć od wykonania drobnych kroków i przestać zniechęcać się tym, że ponownie musisz rozpoczynać wszystko od nowa.

Dekorowanie bukietu jest we śnie zapowiedzią ważnych uroczystości oraz wzniosłych wydarzeń, które wkrótce nadejdą a wraz z nimi nastąpi dokonanie ważnych postanowień w życiu śniącego. I choć innym może być to nie na rękę, pamiętaj aby zawsze mieć swoje zdanie oraz za wszelką cenę bronić swoich racji.

Dekorowanie mebli to w snach znak, że nowe początki mogą okazać się dla Ciebie dość trudne, jednak z czasem do wszystkiego się przyzwyczaisz i osiągniesz to, czego od dawna pragniesz. Niektóre dziedziny Twojego życia nabiorą nowego rozpędu, dzięki czemu Twoja egzystencja zupełnie się zmieni.

Dekorowanie ciasta wieszczy w marzeniach sennych wzniosłe wydarzenia, które przyniosą Ci wiele radości. W najbliższym czasie odwiedzą Cię dalecy członkowie rodziny, z którymi kiedyś utrzymywałeś kontakty.

Dekorowanie sukni ślubnej wskazuje w snach na liczne zmiany w Twoim życiu. Jest to również zapowiedź obranej nowej drogi życia, którą będziesz kroczyć w towarzystwie sympatycznej osoby.

Sen o dekorowaniu ściany zwykle oznacza, że w kluczowym momencie swojego życia wykonasz złe posunięcie bądź podejmiesz błędną decyzję, której potem będziesz żałować. Jeśli dekoracja na ścianie nie zadowala Cię, wówczas sennik zdradza, że drobne szczegóły z Twojej burzliwej przeszłości wkrótce ujrzą światło dzienne.

Jeśli śnisz, że dekoracja ścienna udała się, jest to zapowiedzią, że pewna wścibska osoba zacznie mocno ingerować w Twoje życie prywatne.

Dekorowanie domu jest symbolem oświecenia, odzwierciedla także obraz samego siebie. Jeśli we śnie ktoś inny dekoruje Twój dom, wówczas jest to oznaką, że powinieneś jak najszybciej przeorganizować własne życie tak, aby czerpać z niego garściami. Sen o dekorowaniu dachu stanowi przesłanie, że jeśli z czymś nie dajesz rady, powinieneś poprosić kogoś o pomoc bądź odpuścić.

Zobacz także:

  • Dar
  • Opatrunek
  • Olbrzym