CV (curriculum vitae)

Sen o CV według znanej symboliki świadczy o próbie znalezienia nowej ścieżki, którą można bezpiecznie podążać w życiu. Być może w ostatnim czasie straciłeś grunt pod nogami, przez co Twoje życie bardzo się zmieniło. Jeśli poszukujesz bezpiecznej przystani, dobra wiadomość jest taka, że wyjdziesz wreszcie z ciemnego zaułka swojego życia i zaczniesz żyć od nowa. Kiedy śnisz o CV jest to znak, że najwyższy czas, aby coś w życiu zmienić, bo w przeciwnym razie ktoś może popsuć Ci szyki. Twoje osiągnięcia, które zdobywałeś dzięki swej mozolnej pracy mogą nagle zostać przypisane komuś innemu.

Jakie jest znaczenie snu o CV w senniku mistycznym?

Sennik podaje, że CV jest pierwszym krokiem do podjęcia w życiu ważnych zmian. Niekiedy również świadczy o poczuciu niesprawiedliwości bądź pragnieniu ruszenia z miejsca. Być może pragniesz postawić teraz na rozwój osobisty i nie chcesz, aby inni Ci w tym przeszkadzali. CV w snach może również oznaczać, że w Twoim życiu zawodowym jest wiele zawirowań. Być może unormowanie wszystkiego zajmie Ci wiele czasu. Warto zatem uzbroić się w cierpliwość.

Sen o składaniu CV do pracodawcy

Kiedy śnisz, że składasz swoje CV do firmy w celu znalezienia nowej pracy, wówczas Twój sen wskazuje na pragnienie życiowej odmiany. Dobrym sposobem na odreagowanie może okazać się wyjazd i zmiana dotychczasowego otoczenia.

Przesyłanie CV emailem

Sen o przesyłaniu CV zwykle wskazuje, że podejmiesz szereg pochopnych decyzji, przez które ucierpi Twoja wzorowa reputacja. Nie daj się zwieść, lecz walcz o swoje bo nikt nie zrobi tego za Ciebie. Jeśli zagrasz właściwie, wiele ludzi stanie także po Twojej stronie.

Pisanie CV

Kiedy śnisz, że piszesz swoje CV, wówczas jest to znak, że nadszedł czas, aby reszcie zakasać rękawy, wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć tworzyć i realizować wzniosłe plany. Pamiętaj, że praca zespołowa może być kluczem do sukcesu, jednak czego nie zrobisz sam, inni na pewno nie zrobią tego za Ciebie. Jeśli śnisz, że piszesz komuś CV, może to oznaczać, że nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego życia zawodowego.

Sen o czytaniu CV

Czytanie CV świadczy w snach o poszukiwaniu odpowiedniego kompana do wykonywania codziennych obowiązków, które do tej pory wydawały się być nudne. Odrobina odmiany i świeżego spojrzenia na otaczający świat nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Dlatego być może Twoja podświadomość dąży do zmiany postrzegania własnej egzystencji.

Błąd w CV

Sen, w którym widzisz błąd w CV oznacza, że dzięki zaradności i spostrzegawczości znajomej osoby, unikniesz wielkiej kompromitacji. Poprawisz swoje stosunki z ludźmi, którzy są bardzo ważni w Twoim życiu. Dzięki temu osiągniesz stan całkowitej równowagi.