Cukinia

  Cukinia jest symbolem witalności, piękna oraz prostoty i życia zgodnego z rytmem natury. Sennik tłumaczy, że warzywo to może zapowiadać pozytywne zmiany w sposobie komunikowania się z bliską osobą. Jest zwiastunem radosnego eksperymentowania oraz stanowi zachętę do czerpania garściami z chwil pełnych szczęścia. Niekiedy również przepowiada w snach ucieczkę od codziennych lęków i utrapień oraz zabawę i radość z drobnych darów tego świata. Cukinia niesie ze sobą konkretne przesłanie dla ludzi pracujących na roli, zwiastuje im w każdym przypadku obfite plony podczas zbiorów.
  Jedzenie cukinii to według doniesień z sennika objaw zdrowia. Powinieneś zaufać człowiekowi, który dobrze Ci życzy, nie ufać wrogom oraz zawistnym i zazdrosnym ludziom.
  Zepsuta cukinia w marzeniach sennych zapowiada, że poróżnisz się z bliską osobą, która w ostatnim czasie dostarczyła Ci wiele stresu. Wyjaśnienie wszystkiego nie przyniesie żadnej poprawy, dopóki osoby postronne będą miały na Ciebie istotny wpływ.
  Kwiaty cukinii to znak początku nowych znajomości oraz zapowiedź nawiązania cennych przyjaźni na długie lata pod warunkiem wsłuchania się w głos własnej intuicji.
  Niedojrzała cukinia w snach oznacza, że uda Ci się utrzymać nerwy na wodzy w podbramkowej sytuacji. Tylko zachowanie błogiego spokoju może wybawić Cię z całkowitej ruiny i depresji.

Znaczenie snu: CUKINIA a sennik mistyczny:

  Cukinia jest symbolem dorodności i produktywności bez niepotrzebnego splendoru. Niepotrzebne Ci pochwały ani uznanie, wolisz życie w zacisznym kącie z rodziną z dala od oczu ciekawskich ludzi.
  Rosnąca cukinia jest znakiem dobrej nadziei, zapowiedzią lepszego jutra oraz zachętą do nawiązania licznych kontaktów towarzyskich.
  Jedzenie cukinii we śnie zgodnie z tym, co przepowiada sennik wróżyć śniącemu pojawienie się nowych aczkolwiek drobnych dolegliwości zdrowotnych. Potrzeba Ci większej dawki snu oraz wypoczynku, aby zregenerować własne siły i nabrać pełnego wiatru w żagle.
  Podlewanie cukinii wieszczy miłosne rozterki oraz kryzys pomiędzy partnerami.
  Dla ludzi chorych sen o cukinii stanowi pozytywną wróżbę, zapowiada powrót do zdrowia oraz nadzieję na lepszą przyszłość.