Sennik Cena

Cenna według sennika symbolizuje wartość jaką przypisujesz sobie, swojej aktualnej sytuacji życiowej bądź własnym umiejętnościom. Niekiedy sen o cenie może również reprezentować koszty, które należy ponieść, aby osiągnąć zamierzone cele. Jest miarą wartości na podstawie, których pragniemy oceniać innych ludzi. Jednak nie zawsze jest oznaką szczęścia, może bowiem symbolizować cenę jaką będziemy musieli zapłacić za swoje ziemskie uczynki.

Sennik cena

Jeśli widzisz jakąś cenę wówczas oznacza to, że cele, które przed sobą postawisz w najbliższej przyszłości wymagać będą od Ciebie pójścia na spory kompromis. Niewątpliwie, aby ziścić własne pragnienia będziesz także potrzebować pomocy oraz wsparcia ze strony najbliższych.

Wysoka cena świadczy w marzeniach sennych o tym, że Twoje wygórowane ambicje oraz poczucie własnej wartości może nie spodobać się nowo poznanym przyjaciołom. Jeśli zatem nie chcesz być wzięty za dziwaka, postaraj się jak najszybciej zintegrować z jak największą liczbą osób.

Niska cena w snach świadczy o niskim poczuciu własnej wartości, niekiedy jest także oznaką początku depresji. Jeśli uważasz że wszyscy wokół Ciebie są lepsi, postaraj się przypomnieć sobie jak najwięcej swoich mocnych stron i zacznij je powtarzać jak mantrę a być może wkrótce znów zaczniesz wierzyć w siebie.

Co oznacza sen o cenie:

Dyskusja na temat cen wróży w snach podjęcie ważnej rozmowy na temat własnych finansów w przyszłości. Wynik rozmowy może być zaskakujący w zależności od doświadczenia i określonych celów obu rozmówców.

Jeśli analizujesz zestawienie cen jest to znak, że już z wkrótce będziesz mógł liczyć na duży przypływ gotówki. Twoja sytuacja finansowa znacznie poprawi się, być może nawet będziesz mógł liczyć na awans zawodowy.

Sennik zdradza, że jeśli ktoś próbuje oszukać Cię i podaje Ci złą cenę, wówczas jest to oznaką, że masz w swoim otoczeniu wielu wrogów, którzy wciąż próbują kopać pod Tobą dołki. Nic nie wskazuje na to, że Twoja sytuacja ulegnie zmianie jeśli nie zaczniesz w pełni kontrolować swoich emocji i uniesień.