Sennik Cebula

Cebula pojawiająca się we śnie symbolizuje nadzieję, wytchnienie i dobre zdrowie. W negatywnym znaczeniu jest zaś symbolem frustracji oraz zdenerwowania z powodu zazdrości, zawiści bądź złośliwości innych ludzi. Sen o cebuli zwykle świadczy o problemie, który ma wiele warstw. Większość z tych warstw może sięgać aż do czasów z wczesnego dzieciństwa. Cebula w snach jest podstawową lekcją dla życia mówiącą o tym, że dzięki osiągniętej równowadze, doświadczeniom i skupieniu poradzisz sobie nawet w najbardziej ekstremalnych okolicznościach swojego życia.

Podstawowe znaczenie snu o cebuli:

Gdy śnisz, że widzisz bądź jesz cebulę oznacza to, że staniesz się bardziej odporny na wpływy z zewnątrz, nie zniechęcą Cię one także do kroczenia wybraną przez siebie ścieżką.

Głęboka refleksja nad wieloma warstwami życia pozwoli Ci na nowo przeżyć wszystko to, co dobrze Ci się kojarzy w życiu.

Krojenie cebuli we śnie jest zwiastunem nieprzyjemnego zdarzenia. Jest również oznaką, że sam rozwikłasz pewien problem dzięki czemu innym także będzie łatwiej dotrzeć do sedna sprawy. Choć jeszcze nie wypracowałeś sobie w pełni mechanizmu postępowania na dalsze lata, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nauczył się wszystkiego by przetrwać trudne lata.

Sen o jedzeniu cebuli oznacza to, że w Twoim życiu pojawi się szansa na poradzenie sobie ze wszystkimi obecnymi wyzwaniami.

Obieranie surowej cebuli według sennika wróży, że już wkrótce porzucić wszelkie nadzieje na odbudowę relacji z pewnym człowiekiem ze swojego najbliższego otoczenia.

Jeśli płaczesz podczas obierania cebuli jest to zapowiedź fałszu i oszustwa ze strony bliskiej osoby, która okaże się być dwulicowa. Może być to również znak, że boisz się intymności.

W pozytywnym znaczeniu sen wróży łzy z powodu szczęścia.

Ugotowana cebula wieszczy we śnie szybki postęp w biznesie, którego dokonasz pomimo wielu przeciwności losu. Kiedy we śnie jesz gotowaną bądź smażoną cebulę jest to znak, że poradzisz sobie bardzo sprawnie z drobnymi niepokojami i troskami.

Gdy pachniesz cebulą wówczas jest to we śnie zapowiedzią, że z powodu dużej niepewności w swoim życiu zaczniesz prezentować chwiejną postawę, przez co wszyscy wokół zaczną Cię unikać.

Cebula a sennik mistyczny:

Cebula to symbol "odżycia na nowo" oraz wielu warstw (cech, zachowań i poglądów), które trzeba odsłonić. Sennik ostrzega, że w pewnym momencie będzie trzeba sięgać głębiej do problemów, sytuacji i działań, z którymi zwykle zmagasz się na co dzień.