Bruzda

Bruzda we śnie wieszczy niespodziewane trudności. Możliwe, że na Twojej drodze pojawi się ktoś, kto będzie chciał Cię zdyskredytować i będzie się starał sabotować każde Twoje posunięcie. Pomimo tego, że wyrządzane Ci problemy poważnie utrudnią Ci życie, to wiesz że istnieje rozwiązanie, które szybko wyeliminuje niechcianego szkodnika.

Szczegółowa symbolika snu o bruździe:

Robienie bruzdy za pomocą pługa oznacza, że pragniesz czegoś więcej od życia niż tylko codziennej wegetacji w oczekiwaniu na lepsze jutro, które nigdy nie nadejdzie.

Zaoranie bruzdy może oznaczać, że powrócisz do przedsięwzięcia, które dawno temu porzuciłeś. Być może w końcu znajdziesz sposób na to jak rozwiązać dawny problem lub znajdziesz sposób na lepsze wykorzystanie swojego przedsięwzięcia.

Płytka bruzda oznacza, że ktoś będzie chciał zrzucić na Ciebie winę za swoje błędy. Możliwe również, że przez to podpadniesz swoim przełożonym. Jednak nie powinieneś się z tego powodu zamartwiać, tylko spokojnie odpowiadać na krytykę i kontynuować swoje działania.

Głęboka bruzda wskazuje pilną potrzebę konfrontacji, która będzie wywołana zbyt pochopną reakcją na pewne zdarzenie. Być może zamiast się ugryźć w język podejmiesz pewne działania, których będziesz w przyszłości żałował, Ty zareagujesz zbyt impulsywnie.

Prosta bruzda we śnie oznacza, że będziesz musiał poświęcić wiele wysiłku, pracy, czasu i pieniędzy, aby zapewnić swojej rodzinie to, czego pragniesz. Pomimo trudności nie powinieneś się zrażać bądź też poddawać, nawet jeżeli w pewnych momentach poczujesz się niepewnie lub zaczniesz odczuwać strach przed porażką.

Sadzenie czegoś w bruździe odzwierciedla Twoją silną motywację do działania. Masz w sobie olbrzymią energię, którą musisz tylko właściwie ukierunkować i wykorzystać, a Twoje życie na pewno się odmieni na lepsze.