Body

  Body w marzeniach sennych jest symbolem opieki, macierzysta oraz wiary w dziecięcą radość. Sennik tłumaczy, że body najczęściej wskazuje na tęsknotę za wolnością i bezpieczną przystanią. Sen niejednokrotnie stanowi nawiązanie do bezpośrednich wspomnień z dzieciństwa. Marzenia senne, w których widzisz body bywają rozległe i różnorodne, trudno więc im przypisać jedno ogólne znaczenie.

Szczegółowa interpretacja snu o body:

  Widok body dziecka świadczy o tym, że od jakiegoś czasu nie pozwalasz sobie na to, aby cieszyć życiem, niepotrzebnie skupiasz się na konsekwencjach swoich czynów zamiast swobodnie korzystać z doczesnych uciech tego świata.
  Za ciasne body w snach to znak, że utrata kontaktu z otaczającym Cię światem z czasem sprawi, że poczujesz się jak w klatce. Jeśli pragniesz osiągnąć w życiu sukces i dostać się na sam szczyt, musisz najpierw sprawić, aby Twoje życie było przepełnione radością i zabawą.
  Jeśli śnisz, że nosisz body, wówczas odnosi się to do utraty czegoś, co jest bliskie Twemu sercu. Sen może świadczyć o tym, że pracujesz zbyt ciężko, przez co nie spędzasz wystarczająco dużo czasu ze swoimi dziećmi. Nie bądź dla siebie zbyt surowy i nie zadręczaj się, wszystkie negatywne zmiany można bowiem odwrócić a popełnione błędy naprawić.
  Brudne body oznacza, że Twoja niedojrzała postawa z czasem sprawi, że zaczniesz wahać się przed wprowadzeniem istotnych zmian w Twoim życiu.
  Gdy w swoim śnie kupujesz body lub dajesz je komuś w prezencie jest to wyraźnym sygnałem, że powinieneś naprawić wszystko to, co zepsułeś chcąc osiągnąć zbyt wiele kosztem pracy i uprzejmości innych ludzi.
  Pranie body w marzeniach sennych wieszczy, że Twoje wzniosłe plany z dzieciństwa legną w gruzach po tym jak ktoś wyprzedzi Cię w ważnej dla Ciebie dziedzinie życia. Im większą będziesz mieć konkurencję, tym gorsze wyniki będziesz osiągnąć.

Zobacz także:

 • Siano
 • Platyna
 • Wizja