Sennik Bóbr

  Bóbr w marzeniach sennych jest symbolem energii, ambicji i wigoru. W snach wskazuje na odpowiedni czas do realizacji własnych pomysłów i marzeń. Sennik podkreśla, że do osiągnięcia własnych celów będzie Ci potrzebna przede wszystkim ciężka praca.
  Widok bobra we śnie świadczy o osiągnięciu wyższego poziom stopy życiowej, jednak pod warunkiem, że na wszystko zapracujesz uczciwie.
  Sen, w którym zabijasz bobra w celu zdobycia jego futra ostrzega przed oszustwem lub niesprawiedliwym i niewłaściwym potraktowaniem przez osoby trzecie.
  Złapanie bobra wskazuje na Twoją potrzebę samorozwoju oraz na większe zaangażowanie się w wykonywaną pracę.
  Sen o odpoczywających bobrach upomina Cię, abyś nie spędzał tyle czasu w pracy. Powinieneś więcej czasu przeznaczyć na relaks i odpoczynek.
  Bóbr, który daje się pogłaskać we śnie to znak, że nastanie dla Ciebie odpowiedni czas, aby zaryzykować zmianę pracy.
  Walka dwóch lub więcej bobrów reprezentuje przeciwności losu, z którymi przejdzie Ci się zmierzyć w najbliższym czasie.
  Bóbr pływający w rzece lub jeziorze to znak, że powinieneś zrobić sobie trochę wolnego czasu, który poświęcisz tylko dla siebie. Poświęcanie się pracy na okrągło może doprowadzić Cię do depresji i szybkiego wypalenia zawodowego.
  Widok tamy bobrów zgodnie z tym, co podaje sennik świadczy o potrzebie znalezienia własnego miejsca na świecie, alternatywnie odzwierciedla chęć osiągnięcia czegoś więcej w życiu.
  Bóbr obgryzający kawałek drewna w snach wróży, że będziesz musiał włożyć więcej pracy i wytrwałości, aby osiągnąć swoje cele.