Sennik Błoto

  Sny o błocie podlegają różnorodnej interpretacji w zależności od związanej z nimi symboliki. W rzeczywistości błoto symbolizuje brud bądź kłopoty wynikające z codziennej egzystencji. Sen napomina, żeby sprecyzować swoje plany na przyszłość i się ich kurczowo trzymać. Błoto pojawiające się we śnie może także świadczyć o nieczystych i nieprzejrzystych działaniach lub trudnych sytuacjach, z którymi będziesz się borykać w swoim życiu. Może również wskazywać na potrzebę oczyszczenia się z nieprzemyślanego lub ośmieszającego zachowania.

Szczegółowa interpretacja snu o BŁOCIE:

  Jeżeli w swoim śnie widzisz błoto, wówczas jest to znak, że przeżyjesz w życiu duchowy krach. Trudne sprawy, które próbujesz rozwikłać okażą się bardziej złożone niż myślisz. W innym znaczeniu sen może także wróżyć szczęście.
  Buty w błocie wieszczą w marzeniach sennych o tym, że w Twoim życiu coś pójdzie nie tak, będziesz musiał się bardzo natrudzić, aby wszystko powróciło na dawne tory.
  Jeśli we śnie jesteś cały w błocie oznacza to, że pewna sytuacja zacznie mocno Cię przytłaczać, może towarzyszyć Ci także poczucie frustracji.
  Wdepnięcie w błoto w marzeniach sennych wróży, że pojawią się problemy bądź obowiązki związane z życiem osobistym bądź z prowadzonym biznesem, które trzeba będzie szybko rozwiązać. Sen jest także zapowiedzią bogactwa, przezwyciężenia kryzysu oraz biedy.
  Kiedy wpadasz w błoto, sennik wieszczy konflikty z najbliższym otoczeniem, które być może nawet przyczynią się do zerwania wzajemnych więzi. Po takim śnie na pewno będziesz musiał uważać na swoje słowa oraz czyny, ponieważ jeśli tego nie uczynisz, potem możesz tego żałować.
  Brnięcie przez błoto i utknięcie w nim według sennika jest zapowiedzią przyszłości pełnej trosk.
  Ubrudzenie się błotem wróży we śnie zmiany, które będziesz musiał zaakceptować, ponieważ to właśnie one przyczynią się do ukształtowania Twojej przyszłości.
  Sen, w którym jesz błoto ma zazwyczaj pozytywne konotacje, oznacza bowiem, że otrzymasz dobre wieści bądź zawrzesz korzystne dla Ciebie tranzakcie finansowe.
  Jeśli śnisz, że wrzucasz błoto do wody, jest to według sennika oznaką emocjonalnej pustki. Sen wskazuje na opłakiwanie przeszłości, kojarzony jest także z depresją i niepokojem. Pływanie w mętnej i brudnej wodzie w marzeniach sennych świadczy natomiast, że martwisz się o swych bliskich.
  Smarowanie się błotem zgodnie z tłumaczeniem z sennika oznacza, że ktoś, na kim Ci zależy popełni ogromny błąd.
  Maseczka błotna w snach jest oznaką wyzbycia się własnych przekonań i zasad a także chowania się za czyimiś plecami.
  Kąpiel w błocie wróży we śnie, że dasz się ponieść chwili i podejmiesz ważne dla siebie decyzje. Taki sen może również oznaczać, że zaczniesz być podejrzliwy wobec pewnej osoby. Choć będziesz się zadręczać, nie będziesz mógł o tym nikomu powiedzieć głośno.
  Gęste błoto w marzeniach sennych wróży nadejście ciężkich czasów, rozczarowanie bliskimi oraz problemy finansowe.
  Błoto na ubraniu w snach wróży, że ktoś podda w wątpliwość twoją reputację bądź spróbuje cię ośmieszyć. Jednak wszystko się ułoży, kiedy tylko zaczniesz w końcu twardo stąpać po ziemi.
  Zabłocone buty symbolizują słabą ocenę sytuacji panującej wokół Ciebie oraz brak troski o samego siebie.
  Mycie zabłoconych rąk to w marzeniach sennych to znak, że podejmiesz próbę zmycia z siebie własnych problemów. Jednak nie powinieneś się niczego wstydzić, ani za nic obwiniać. Taki sen odzwierciedla także bowiem Twoją pracowitą naturę.
  Jeśli ktoś rzuca w Ciebie błotem, wówczas sen jest zapowiedzią, że pewna osoba będzie próbowała zniszczyć Twoją reputację, jednak ostatecznie jej się to nie uda, wcześniej bowiem sama wpadnie we własne sidła. Sen może również wieszczyć publiczne upokorzenie, które szybko przezwyciężysz.

Co oznacza we śnie droga cała w błocie?

  Błotnista droga pojawiająca się w snach to znak, że znajdziesz się w życiu na złej ścieżce. Jest wiele powodów, przez które przejdziesz na złą stronę. Sennik mówi, że nigdy nie jest za późno, na to aby zmienić kierunek swojej życiowej ścieżki. Sen o drodze pełnej błota może również wskazywać na uzależnienie się od swych złych nawyków.

Tłumaczenie snu o błocie – sennik mistyczny:

  Błoto w marzeniach sennych oznacza, że przezwyciężysz wszystkie trudności, przez które teraz przechodzisz, a kiedy to zrobisz, Twoje życie stanie się lepsze. Sennik wieszczy, że wreszcie zaczniesz zmierzać w kierunku realizacji własnych celów.