Sennik Baldachim

  Baldachim kojarzy się ze świętowaniem, szczęśliwym życiem rodzinnym i dobrymi czasami. Jest to zwykle pozytywna wróżba dla śniącego, w której interpretacji kładzie się nacisk na szczęście w obliczu licznych i pozornie niemożliwych do pokonania przeciwności losu. Baldachim we śnie symbolizuje ochronę, może również oznaczać pragnienie ciągłego znajdowanie się w centrum uwagi.
  Gdy śnisz, że przebywasz pod baldachimem a wokół świeci słońce, wówczas jest to znak, że ukrywasz przed światem swoje prawdziwe uczucia, czujesz się samotnie i być może nawet nie masz z kim o tym porozmawiać. Najlepiej będzie jeśli rozejrzysz się wokół siebie i otworzysz się ponownie na ludzi, którzy od zawsze byli obok Ciebie bezwarunkowo.
  Jeśli we śnie jesteś pod baldachimem i pada deszcz oznacza to, że próbujesz odnaleźć na nowo własną tożsamość, pragniesz także dowiedzieć się kim są Twoi przyjaciele. Chcesz się wreszcie ustatkować i znaleźć ludzi, którzy już zawsze będą przy Tobie.
  Gdy gubisz baldachim we śnie, jest to oznaką życiowej niepewności. Prawdopodobnie martwisz się, że z powodu zbyt dużej otwartości ludzie zaczną Cię zbyt pochopnie i nietrafnie oceniać.
  Ukrywanie się pod baldachimem oznacza, że nie należy ingerować bez wyraźnej potrzeby w tok akcji, której nie jesteś głównym bohaterem, wtrącanie się w sprawy innych ludzi może bowiem stać się przyczyną lęku i wycofania.
  Jeśli budujesz baldachim we śnie, to prawdopodobnie wkrótce podejmiesz ryzykowne przedsięwzięcia, które przyniosą Ci wiele korzyści. Wreszcie znajdziesz się w centrum uwagi i nie będziesz już grał drugorzędnej roli.
  Gdy czujesz się bezpiecznie pod baldachimem jest to znak, że znajdziesz wreszcie swoją prawdziwą oazę, w której zbudujesz sobie wygodne miejsce do życia.
  Duży baldachim zwykle oznacza, że poniesiesz duże wydatki, dzięki którym będziesz cieszyć się wielkim poważaniem.
  Jeśli niesiesz baldachim, wówczas Twój sen stanowi ostrzeżenie, byś uważał na ludzi, którzy mogą chcieć Cię wykorzystać. Przemyśl, które znajomości są dla Ciebie korzystne, a które mogą wpędzić Cię w nieprzyjemne sytuacje i kłopoty.