Aureola

  Aureola we śnie najczęściej kojarzona jest z bogami, aniołami, bohaterami i władcami. W prostym znaczeniu jest to obraz słońca otaczający głowę bądź górną część ciała. Kojarzona jest z mocami używanymi do kontrolowania ludzkich działań oraz z wiarą w istnienie wyższej siły, która jest odpowiedzialna za mistyczne wydarzenia mające miejsce na Ziemi. Alternatywnie sen symbolizuje pewien znaczący rozwój duchowy i nadprzyrodzoną energię.
  Sen, w którym masz aureolę nad głową zwykle świadczy o tym, że w każdej materii starasz się być perfekcjonistą, musisz jednak uważać bo wykonując kilka rzeczy naraz możesz szybko się wypalić.
  Anioł z aureolą nad głową to we śnie pozytywny zwiastun, który jest symbolem potężnej mocy oraz szerokich perspektyw na przyszłość.
  Kiedy śnisz o wielkiej, płonącej aureoli, wówczas możesz spodziewać się bardzo miłej niespodzianki w rodzinie bądź pozytywnych wieści z dalekich stron.
  Aureola we śnie kobiety stanowi zapowiedź, że w niedługiej perspektywie czasu doczeka się ona bardzo kochającej rodziny.
  W snach mężczyzn aureola jest oznaką zgodnego związku z mądrą kobietą, który przetrwa liczne życiowe próby. Wykorzystacie wspólnie każdą sposobność, aby tylko wzmocnić to, co Was łączy.

Zobacz także:

 • Nurek
 • Zombie
 • Żuk