Sennik Abonament

Kiedy we śnie pojawia się abonament, oznacza to, że zaciągniesz drobne zobowiązania finansowe, które w przyszłości przybliżą Cię do osiągnięcia swojego celu. Będziesz jednak na tyle daleko od możliwości realnego posiadania upragnionych własności i mienia, że w najbliższym czasie będzie zadowalać Cię jedynie możliwość korzystania z abonamentu. Zgodnie z sennikiem abonament w marzeniach sennych stanowi wezwanie do wymazania złych doświadczeń, z którymi śniący nie zdążył się jeszcze pogodzić. Zabliźnienie się ran i powrót do dawnej passy mogą jeszcze trochę potrwać.

Sen o abonamencie przypomina także o wewnętrznych barierach i obawach śniącego o możliwość nabycia prawdziwych dóbr i bogactwa w przyszłości.

Znaczenie snu o abonamencie:

Umowa abonamentowa jest według sennika oznaką, że zasobność Twojego portfela zmniejszy się po tym, jak zaryzykujesz wzięciem udziału w odważnych przedsięwzięciach bądź uzależnisz się od korzystania z cudzej własności, za którą będziesz musiał sowicie zapłacić.

Jeśli nie możesz korzystać z abonamentu, wówczas oznacza to, że pomimo usilnych dążeń nie uda Ci się poskromić własnych popędów, które pośrednio spowodują, że znajdziesz się w dołku finansowym. Sennik przypomina o tym, że słuchanie cudzych rad nie zawsze musi iść w parze z pomnożeniem majątku.

Jeśli wykupujesz abonament w snach oznacza, że wkrótce zaspokoisz swoją ciekawość kosztem nieuniknionych strat materialnych. Porażka okaże się jednak dla Ciebie kluczem do kolejnego sukcesu.

Gdy posiadasz abonament w marzeniach sennych, wówczas oznacza to, że ugrzęźniesz bez reszty w pracy, która nie przyniesie Ci w przyszłości żadnych osobistych korzyści.

Gdy śnisz, że nie płacisz abonamentu jest to znak, że incydentalne zachowanie pewnej osoby przypomni Ci o złych wspomnieniach z przeszłości.

Drogi abonament w snach podkreśla, iż składową komfortu Twojego życia jest brak chęci do podejmowania transakcji obarczonych jakimkolwiek ryzykiem. Życie w bezpiecznej przestrzeni jest dla Ciebie absolutną podstawą codziennej egzystencji.

Zobacz także:

  • Knajpa
  • Słonina
  • Sala