Zeznania

Zeznania we śnie są symbolem potrzeby duchowego wyznania bądź komunikacji z innymi ludźmi. Świadczą o podjęciu próby zostanie przez kogoś wysłuchanym bądź rozgrzeszonym. Według sennika składanie zeznań jest zwiastunem wyboru nowej ścieżki w życiu. Według sennika zeznania mogą również oznaczać, że Twoja tolerancja w pewnej sprawie zostanie wystawiona na próbę.

Szczegółowe znaczenie snu o Zeznaniach

Składanie zeznań

Jeśli śnisz o składaniu zeznań, wówczas jest to znak, że wreszcie udowodnisz komuś swoją niewinność. Poczujesz się mało komfortowo, kiedy pewna osoba oskarży Cię o coś, czego nie zrobiłeś. Uda Ci się udowodnić, że były to jedynie spekulacje. Kiedy widzisz jak inne osoby składają zeznania, oznacza to, że ktoś na swój sposób zinterpretuje Twoją wypowiedź.

Składanie fałszywych zeznań

Sen o składaniu fałszywych zeznań jest oznaką, że będziesz chronić kogoś, kto nie jest do końca uczciwy. Staniesz w obronie tej osoby, ponieważ uznasz, że osądzanie kogokolwiek nie leży w Twojej naturze.

Zeznawanie przeciwko członkowi rodziny

Sen o zeznaniach składanych przeciwko członkowi rodziny wróży utratę wsparcia ze strony bliskich. Być może nawet stwierdzisz, że świat sprzymierza się przeciwko Tobie gdyż tracisz pomoc i poczucie bezpieczeństwa ze strony rodziny. Taki sen może również świadczyć o tym, że martwisz się o kogoś, kogo kochasz.

Odmowa składania zeznań

Sen, w którym odmawiasz składania zeznań wieszczy, że zdasz sobie sprawę, że popełniłeś wielki błąd. Samotnie stawisz czoła problemom, które pojawią się na Twojej drodze do celu.

Zmuszanie kogoś do składania zeznań

Kiedy śnisz, że jesteś zmuszony do złożenia zeznań nie jest dobrym znakiem. Taki sen wskazuje, że zabraknie Ci odwagi do tego, aby zabrać głos w pewnej sprawie i wyznać prawdę. Sennik ujawnia, że zmuszanie do składania zeznań może także wróżyć kłótnie i spory w rodzinie.

Płacenie komuś za składanie zeznań

Sen o płaceniu komuś za składanie zeznań oznacza, że wszelkimi możliwymi sposobami będziesz walczyć o rzeczy, które uznasz za ważne. Wszyscy zaczną postrzegać Cię jako osobę bardzo zaradną, godną zaufania, która potrafi sobie ze wszystkim poradzić oraz wyciągać pozytywne wnioski z każdego wydarzenia. W negatywnym znaczeniu taki sen oznacza, że nieuczciwi ludzi zdradzą Cię, jeśli tylko osiągną z tego tytułu jakiekolwiek korzyści materialne.

Składanie zeznań za kogoś

Sen o składaniu zeznań w czyimś imieniu może oznaczać, że martwisz się o kogoś, kogo kochasz bądź, że ktoś z Twojej rodziny przejdzie poważny kryzys finansowy.

Składanie zeznań przed sądem

Kiedy śnisz, że składasz zeznania przed sądem, wówczas oznacza to, że wyznasz komuś prawdę, która może zostać różnie zinterpretowana przez Twoich rozmówców. Być może nawet przez kogoś bliskiego znajdziesz się w niewygodnym położeniu. Taki sen stanowi ostrzeżenie, że powinieneś ostrożniej dobierać słowa, aby nikogo nie urazić.

Jakie znaczenie według sennika mistycznego ma sen o składaniu zeznań?

Sennik podaje, że składanie zeznań oznacza, że będziesz musiał wykonać za kogoś lwią część pracy. W innym znaczeniu zeznania mogą także świadczyć o braku komunikacji, która jest kluczem do rozwiązania wielu złożonych problemów. Wystarczy, że zaczniesz rozmawiać ze wszystkimi otwarcie i po imieniu nazywać rzeczy, które Cię niepokoją a wszystko potoczy się pozytywnie.

Zobacz także:

  • Koliber
  • Stołek
  • Rozbić