Sennik Zemsta

  Sen o zemście świadczy o zbliżającej się kłótni z kimś z Twojego najbliższego otoczenia. W pozytywnym znaczeniu sen stanowi zachętę do podjęcia w pewnej sprawie natychmiastowego działania. Zemsta jest stłumioną formą goryczy, zazdrości i wstrętu, a kiedy pojawia się we śnie, wskazuje na nerwowość i gorączkowe podejście do życia osoby, która o niej śni. W świecie marzeń sennych nawet małe rzeczy mogą stać się ogromnymi problemami. W ogólnym znaczeniu sen o zemście koncentruje się na reakcjach takich jak strach i wrogość. Jeśli miewasz tego typu sny, lepiej bądź ostrożny, bo gdy Twoje emocje wymkną się spod kontroli, w końcu uczynisz coś, czego będziesz potem żałować.
  Jeśli się na kimś mścisz wówczas jest to oznaką, że od jakiegoś czasu nie możesz poradzić sobie z własnymi wyrzutami sumienia, prawdopodobnie jest to dobry moment, aby przestać zadręczać się i odpuścić sobie dawne winy. Być może w ramach rekompensaty za poniesione straty i dla uzyskania większego komfortu powinieneś pozwolić sobie na zaproponowanie komuś zadośćuczynienia. Nie możesz bowiem wciąż tłumić swych uczuć bądź ani też doświadczać emocjonalnej chwiejności.
  Jeśli we śnie pomagasz komuś w zemście jest to ostrzeżenie, że zostaniesz wciągnięty w aferę, która Cię nie dotyczy. Uważaj na ludzi wokół Ciebie, którzy próbują skłonić Cię do opowiedzenia się po jednej ze stron. Powoli zacznie docierać do Ciebie, że nadchodzi walka, od której należy trzymać się z daleka.
  Planowanie zemsty we śnie stanowi ostrzeżenie, że Twoja sytuacja pogorszy się a Ty nie podejmiesz żadnych kroków, by jej zaradzić. To właśnie teraz nadszedł właściwy czas, aby poprosić innych o radę i pomoc, zanim sprawy całkowicie wymkną się spod Twojej kontroli. Taki sen stanowi także ostrzeżenie przed igraniem z prawem.
  Planowanie zemsty latami to w marzeniach sennych zapowiedź, że wyjdziesz obronną ręką z wielkiej opresji.
  Kiedy mścisz się na członku swojej rodziny, interpretacja pochodząca z sennika wskazuje na to, że że zaczniesz obarczać winą za swoje problemy kogoś z grona swoich najbliższych. Życie jednak nie będzie Cię szczędzić, dlatego taka sytuacja może trwać przez długi czas.
  Jeśli ktoś się mści na Tobie, wówczas sen odzwierciedla Twój strach i nieufność w stosunku do osoby, o której śnisz.
  Jeśli nieznane Ci osoby mszczą się wzajemnie na sobie jest to znak, że pewna osoba spróbuje wmanewrować Cię w nieuczciwe przedsięwzięcia.