Żel

  Żel widziany w snach jest wyrazem samo zachwytu, narcystycznego podejścia do codzienności bądź apatii i słodkiej bezczynności. W zależności od rodzaju żelu, o którym śnisz, sen należy nieco inaczej interpretować. Sen o żelu może mieć pozytywne bądź negatywne znaczenie. Najczęściej jest on wyrazem nadziei a także obaw związanych z zachowaniem ważnych relacji.

Podstawowe znaczenie snu o ŻELU:

  Żel do włosów odzwierciedla w marzeniach sennych pragnienie zachowania porządku w codziennym życiu. Wszyscy, którzy Cię znają wiedzą, że dbasz o to, aby wszystko było zawsze na swoim miejscu. Niestety w Twoim życiu pojawi się osoba, która zaburzy Twoje idealne podejście, przez co z czasem wszystko posypie się jak domino.
  Żel pod prysznic to symbol świadczący o potrzebie zachowania świeżego wyglądu, zabłyśnięcia przed kimś a także o pragnieniu zaprezentowania własnemu otoczeniu nowego obrazu siebie.
  Żel do higieny intymnej zgodnie z wiedzą zawartą w znanych sennikach świadczy o tym, że pragniesz zadbać o rzeczy, które są niewidoczne i niedostępne dla innych a jednocześnie ważne dla Ciebie. W negatywnym znaczeniu sen bywa zapowiedzią pogorszenia bądź zerwania relacji intymnych, o które od dawna się martwisz.
  Żel LED/UV to w marzeniach sennych sygnał nakłaniający osobę śniącą do odbudowania ważnych relacji i znajomości. Jeśli we śnie widzisz paznokcie żelowe, wówczas oznacza to, że powinieneś zrobić sobie chwilę przerwy i zacząć czerpać radość z małych przyjemności.
  Żel do USG jest w snach oznaką ciągłej niewiedzy, która nie pozwala Ci żyć pełnią życia a także wyrazem strachu o własny stan zdrowia. Sen wyraża także pragnienie dogłębnego zdiagnozowania wszystkich problemów, które dotykają osobę śniącą.
  Żel do mycia twarzy zgodnie z wiedzą, którą przedstawia sennik wyrazem potrzeby oczyszczenia się ze starych wzorców myślowych, skłania także do zmiany obecnego nastawienia i podejścia do życia.
  Żel antybakteryjny, który pojawia się w marzeniach sennych jest wyrazem strachu osoby śniącej w stosunku do świata zewnętrznego, w którym na co dzień egzystuje. Tego typu sny podkreślają równie często wewnętrzne zaniepokojenie związane z obecnymi zmianami i napięciami na arenie politycznej a także niepokój związany ze sprawami o charakterze globalnym.
  Żel na odparzenia oznacza drobne niedogodności, które trzeba będzie usunąć wszelkimi możliwymi sposobami.
  Żel do prania to symbol ten podkreśla, że należy jak najszybciej pozbyć się wstydliwych czynów oraz plam, które źle o Tobie świadczą.
  Żel izolacyjny sugeruje, że staniesz przed zadaniem spojenia ze sobą dwóch całkowicie przeciwstawnych charakterów bądź będziesz musiał wypełnić lukę powstałą po stracie, którą do tej pory przeżywasz.
  Żel do udrażniania rur jest oznaką, że ktoś nieustannie blokuje Twoje ruchy bądź nie dopuszcza Cię do osiągnięcia większych sukcesów w życiu. Masz rację, jeśli obawiasz się, że taka sytuacja nie zmieni się dopóty, dopóki w sposób permanentny nie zerwiesz znajomości z intruzem, który kryje się w Twoim najbliższym otoczeniu.
  Sen, w którym myjesz kogoś żelem jest oznaką uzależnienia się od obcych ludzi oraz wyrazem beznadziejności dnia codziennego, która z czasem będzie miała destrukcyjny wpływ na śniącego.
  Jeśli nie możesz zmyć żelu to sen ten może zapowiadać trudne do pokonania przeszkody i zmartwienia, które nie będą Ci dawały spokoju.

Zobacz także:

 • Córka
 • Gaj
 • Kapelusz