Sennik Zebra

Zebra pojawiająca się w snach jest zapowiedzią wyboru pomiędzy dwiema oczywistymi opcjami. Sennik informuje, iż zebra stanowi dla osoby, która o niej śni jasne przesłanie, że w życiu nie ma drogi na skróty a wybory są proste, w większości przypadków łączą się one z dwoma kolorami: czarnym bądź białym, lecz na ogół nie szarym. Natomiast poza przeciętny margines są w stanie wznieść się tylko nieliczni. To skłania do przywołania kolejnego przesłania związanego z kwestią ludzkiego indywidualizmu. Sen o zebrze jest bowiem oznaką, że ludzie zwykle są do siebie bardzo podobni. Może to dotyczyć nie tylko kwestii wyglądu lecz także podobnego toku rozumowania, postępowania itp.

Zebra symbolika senna:

Co oznacza sen, w którym widzisz zebrę:

Jeśli śnisz, że widzisz zebrę z bliska wówczas jest to zapowiedzią, że poczujesz w sobie niebywałą chęć zaistnienia w społeczeństwie. Będziesz mógł to osiągnąć jedynie za sprawą pojednania się ze swymi najbardziej wpływowymi przeciwnikami.

Sennik martwa zebra:

Sen o martwej zebrze oznacza, że ulgę w trudach i smutku przyniesie Ci czyjeś wsparcie. Być może nawet kosztem Tej osoby po wielu zmaganiach i licznych życiowych perypetiach dojdziesz do siebie i znów odzyskasz stan równowagi. Martwa zebra to według znanej symboliki pochodzącej ze starych senników znak przejścia do kolejnego cyklu życia.

Sennik pasy na jezdni:

Zebra w kontekście przejścia dla pieszych jest zgodnie z tym, co przekazuje sennik oznaką dążenia do bogactwa i sukcesu. Przejście na drugą stronę może okazać się dla Ciebie kluczowe w celu odkrycia nowych możliwości i wyzwań. Świeżo malowana zebra na jezdni może być także oznaką niezdecydowania bądź braku finansowego zaplecza potrzebnego do uzyskania spektakularnych zysków bądź zasług.

Sen o martwej zebrze:

Martwa zebra, padlina we śnie jest zapowiedzią bierności w podejmowanych działaniach. Powinieneś w końcu przyznać się przed samym sobą, że przeciążanie się w niektórych przyziemnych obowiązkach nie leży w Twojej leniwej naturze. Martwa zebra na leżąca na ulicy w marzeniach sennych jest także symbolem zarzuconych projektów oraz działań, które utknęły w martwym punkcie bądź zostały na dobre zduszone w samym zarodku.

Sennik zebra:

Kiedy widzisz zebrę w oddali zwykle oznacza to, że będziesz musiał pozwolić komuś odejść.

Duża zebra to w marzeniach sennych zły omen, który wieszczy, że natrafisz w życiu na liczne przeszkody, które uniemożliwią Ci osiągnięcie swojego zaplanowanego celu.

Sen o biegnącej zebrze przepowiada śniącemu pasmo sukcesów. Już wkrótce poczujesz przypływ sił i determinacji, dzięki czemu zbliżysz się do swojego celu.

Biegnące stado zebr to zgodnie z sennikiem znak, że ktoś zatrząśnie Twoim życiem i zmieni je nie do poznania. Przystosowanie się do nowych warunków będzie trudne, lecz z czasem uda Ci się do wszystkiego przywyknąć.

Zebra sennik mistyczny:

Zebra w snach to przeplatające się barwy jasności i ciemności, których zadaniem jest uwidocznienie osobie śniącej własnych uprzedzeń oraz wrogości w stosunku do innych ludzi. Zachęca do prowadzenia zrównoważonego życia w spokoju, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie oraz skupić się na własnych celach i pragnieniach.