Sennik Zdrada

Zdrada we śnie często reprezentuje Twoje nastawienie do pokonywania życiowych przeszkód oraz to w jaki sposób sobie radzisz w trudnych i stresujących sytuacjach. Sennik ujawnia, iż zdrada uwidacznia Twój brak zaufania do ludzi jak również do osób z Twojego bliskiego otoczenia. Z tego powodu możesz czuć się bezbronny, osamotniony, a nawet możesz mieć problemy w nawiązywaniu nowych relacji.

Sen o zdradzie pojawia się bardzo często u osób, które nie czują się w swoim życiu bezpiecznie.

Co oznacza sen o zdradzie?

Sen o zdradzie partnera

Gdy w swoim śnie zdradzasz swojego partnera to taki sen oznacza, że jesteś w stosunku do siebie zbyt surowy. Możliwe, że nikt nie jest w stanie spełnić Twoich oczekiwań gdyż każdemu stawiasz zbyt wysoko poprzeczkę. Zastanów się czy takie zachowanie doprowadzi Cię do tego, czego pragniesz, czy lepiej zejść na ziemie i zacząć cieszyć się z tego co masz.

Sen o zdradzie męża z koleżanką

Sen, w którym mąż zdradza Cię z Twoją koleżanką wskazuje, że najwyższy czas przestać się użalać nad sobą. Nie możesz pozwolić sobie na luksus bycia bezradną – powinnaś otrząsnąć się z letargu i mocno chwycić ster własnego życia, inaczej szybko osiądziesz na mieliźnie.

Sen o zdradzeniu kogoś

Jeżeli zdradzisz kogoś we śnie to taki sen może oznaczać, że pewna stara sprawa, którą jak się wydawało masz już z głowy znów da o sobie znać i trzeba będzie ponownie stawić jej czoła. Prawdopodobnie przytłoczą Cię problemy i aby wyjść na prostą będziesz musiał zrobić wszystko co w Twojej mocy.

Sen o zdradzie i w konsekwencji rozstaniu

Jeżeli po zdradzie rozstajesz się z kimś to taki sen wskazuje, że zastanawiasz się jakie perspektywy na przyszłość ma Twój związek bądź małżeństwo. Być może wciąż myślisz o tym ile was łączy oraz czy na pewno chcesz z Tą osobą dalej być, czy warto dalej walczyć o wspólną przyszłość. Taki sen często pojawia się u osób, których związek jest w fazie kryzysu.

Sen o ciąży po zdradzie

Jeżeli śnisz o ciąży, która jest konsekwencją zdrady to najczęściej taki sen obrazuje Twoją zależność emocjonalną od innych. Uważaj, gdyż stan taki jest dla Ciebie niezwykle niebezpieczny i na dłuższą metę nie przyniesie Ci niczego dobrego.

Sen o zdradzie rodziców

Gdy śnisz o zdradzie któregoś z rodziców to jest to bardzo zły omen świadczący zazwyczaj o zaburzeniach psychicznych. Być może towarzysz ci huśtawka nastrojów i z tego powodu próbujesz zwrócić na siebie uwagę swoich rodziców.

Sen o nieumyślnym zdradzeniu kogoś

Kiedy w swoim śnie nieumyślnie kogoś zdradzasz reprezentuje to Twoje rozgoryczenie i rozczarowanie najprawdopodobniej spowodowane brakiem spodziewanych sukcesów w życiu. Nie powinieneś jednak się poddawać, gdyż sukces jest wypadkową podjętych prób i może przyjść w każdej chwili, oczywiście jeśli tylko w porę podejmiesz odpowiednie działania.

Sen o planowaniu zdrady

Jeśli planujesz zdradę jest to znak, że zbyt dużo czasu poświęcasz na głupoty. Być może lepiej skup się na jakimś poważnym celu, gdyż szkoda byłoby zmarnować tak dobrą passę.

Sen o zapobieganiu zdrady

Jeżeli we śnie udało Ci się zapobiec zdrady wówczas jest to znak, że powinieneś jak najszybciej zejść z utartej ścieżki. Być może warto zastanowić się na opanowaniu nowych umiejętności, wybiec myślami w przyszłość i już teraz podjąć pewne wiążące decyzje.

Sen o zdradzeniu wspólnika

Kiedy we śnie zdradzasz swojego wspólnika może to wskazywać, że czujesz się z jakiegoś powodu winny. Zastanów się na swoimi działaniami, czy przypadkiem nie uraziłeś w jakiś sposób tej osoby.

Z drugiej strony zdradzenie wspólnika może być zapowiedzią problemów finansowych.

Sen o ukrywaniu zdrady

Ukrywanie zdrady we śnie to znak, że zbyt dużo czasu poświęcasz na roztrząsanie przeszłości. Być może nie jesteś zadowolony ze swojej aktualnej sytuacji, przez co powracasz do przeszłości lub szukasz w niej schronienia. Pamiętaj jednak, że tak nie da się żyć i tylko poprzez podęcie odpowiednich działań i zmiany możesz znów być szczęśliwy.

Sen o zdradzeniu swojego kraju

Sen o zdradzie kraju wskazuje, że wątpisz w podejmowane przez siebie decyzje. Być może ostatnie pasmo problemów lub porażek sprawiło, że utraciłeś pewność siebie i robisz rzeczy, których wcześniej nawet nie rozważałeś.