Zdjęcie

  Sen o zdjęciu symbolizuje sprawę, która wymaga uwagi śniącego, stanowi podsumowanie przeszłości oraz skłania do wyciągnięcia refleksji na temat własnych przeżyć i doświadczeń. Interpretacja snu o zdjęciu najczęściej wiąże się ze wspomnieniami śniącego, które mogą być piękne i radosne a niekiedy także drażliwe i bolesne. Sennik podaje, że zdjęcie we śnie może stanowić przesłanie, aby raz na zawsze wyciągnąć wnioski z własnej historii oraz skorygować popełniane niegdyś błędy. Alternatywnie zdjęcie we śnie oznacza przywiązanie do przeszłości bądź robienie sobie fałszywych nadziei.
  Widok zdjęcia we śnie to nie najlepszy omen. W negatywnym znaczeniu sennik wieszczy, że pewna sprawa odbije na Tobie psychiczne piętno, które pozostanie na trwałe w Twojej pamięci i nie będzie dawać Ci spokoju przez długi czas. W pozytywnym znaczeniu sen wskazuje, że znajdziesz powrotną drogę do czasów swojej przeszłości, podczas gdy wszystko wydawało się być piękniejsze i znacznie prostsze niż obecnie.
  Zniszczone zdjęcie we śnie jest najczęściej oznaką powrotu do niepokojów związanych z przeszłością śniącego.
  Oglądanie zdjęć w telefonie komórkowym wiąże się z nieustannym przywracaniem w myślach wspomnień z przeszłości bądź ze stałym przeżywaniem ich od nowa.
  Rozmazane zdjęcie w marzeniach sennych zwykle zwiastuje burzę emocjonalną, może także oznaczać, że będziesz szukać porady u innych ludzi.
  Jeśli widzisz siebie na zdjęciu, sennik podaj, że uda Ci się w przyszłości utrzymać pozytywne relacje z bliskimi. Choć Twoi fałszywi sprzymierzeńcy będą Cię przekonywać, że postępujesz niewłaściwie, na szczęście nie dasz im się zwieźć i nadal będziesz podążał swoimi ścieżkami.
  Zdjęcie ślubne w snach odzwierciedla osobiste podejście do miłości. Sennik tłumaczy, że taki sen stanowi również podsumowanie postawy śniącego wobec związku uczuciowego.
  Stare zdjęcia mają w snach przede wszystkim znaczenie duchowe, świadczą o tym, że należy na chwilę spojrzeć wstecz i zastanowić się nad swoją przeszłością i wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski na przyszłość.
  Zdjęcie dziecka w marzeniach sennych wskazuje na zmianę kierunku, w jakim będzie zmierzać Twoje życie. Zdjęcie własnego dziecka może natomiast świadczyć o potrzebie zastanowienia się nad rzeczami, które sprawiają, że odczuwasz w życiu szczęście.
  Album ze zdjęciami bądź rodzinne zdjęcie według sennika oznacza, że jeśli chcesz żeby ludzie darzyli Cię szacunkiem musisz przezwyciężyć swoją dumę i ego. Nadszedł czas, aby otworzyć się na nowe możliwości oraz zacząć kochać bliskich bezwarunkową miłością.
  Jeśli dostajesz zdjęcie w prezencie jest to znak, że zaczniesz poświęcać coraz więcej uwagi ważnym aspektom Twojego życia, być może chodzi o związek partnerski. Będziesz mieć teraz zdecydowanie więcej czasu na to, aby skupić się na sobie a nie na innych ludziach.
  Jeśli dajesz komuś zdjęcie, wówczas sennik wieszczy, że zaznasz w życiu szczęścia tylko wtedy, gdy zaczniesz wyciągać wnioski z życiowych lekcji oraz skupisz się lepiej na rozwoju osobistym.
  Znalezienie zdjęcia oznacza w snach, że uda Ci się rozwiązać zagadkę, która do tej pory wszystkim sprawiała wiele trudności.
  Czarno-białe zdjęcie według tłumaczenia z sennika oznacza, że w pewnej kwestii będziesz musiał wziąć pod uwagę przeciwstawne punkty widzenia. Alternatywnie sen może oznaczać, że jeśli chcesz być szczęśliwy, musisz najpierw wprowadzić więcej kolorów do swojego obecnego życia.
  Zdjęcie wiszące na ścianie wieszczy w snach, że będziesz musiał w pewnej sprawie pójść na kompromis oraz wykazać się w stosunku do kogoś dużym zrozumieniem.
  Jeśli śnisz, że próbujesz robić zdjęcie, lecz obiektyw zasłaniają Ci stojący ludzie oznacza to, że Twoje otoczenie nie pozwala Ci skupić się bardziej na własnych pragnieniach i życiowych celach.
  Rozmyte zdjęcie stanowi we śnie przesłanie, aby pamięć o pewnym wydarzeniu bądź incydencie z przeszłości, o którym powoli zapominasz. Być może musisz zapomnieć o przeszłości i skupić się bardziej na tym co tu i teraz.
  Jeśli śnisz, że drzesz zdjęcie to znak, że musisz zostawić za sobą przeszłości, by ruszyć dalej.